Як заряджати agm

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Hi-Tech

По своєму пристрою гелеві акумулятори або як їх ще називають - акумулятори agm, мало чим відрізняються від стандартних акумуляторів на основі рідкого електроліту. Вони вкрай мало обслуговуються, що ускладнює життя простого споживача.

Інструкція:
1. Дотримуйтесь необхідних заходів обережності. AGM акумулятори за своїм устроєм дуже нагадують звичайні. Тому під час зарядки акумулятора ні в якому разі не паліть, усуньте всі джерела відкритого вогню або іскор. Тобто навіть клацати звичайним вимикачем не варто. Це пов'язано з тим, що при зарядці акумулятора в процесі хімічної реакції може виділятися водень. Якщо він досягне небезпечної концентрації в закритому приміщенні, то велика вірогідність вибуху в разі знаходження в тому ж приміщенні джерел вогню. Заряджати agm можна не тільки у вертикальному положенні, на відміну від звичайних свинцевих акумуляторів.

6. Також запам'ятайте, що не можна використовувати для зарядки гелевих акумуляторів автомобільні зарядні пристрої, оскільки струм зарядки буде стабілізуватися на неприпустимо високому рівні.

3. Використовуйте джерело безперебійного живлення, розрахованого на батарею такої ж ємності, щоб зарядити agm акумулятор. По суті, це самий простий і доступний спосіб. Вам знадобиться джерело живлення - придбайте його на авторинку. Цілком підійде б /у, оскільки нові продаються тільки в комплекті з власними акумуляторами.

4. Переконайтеся, що дане джерело безперебійного живлення вимкнений з мережі. Підключіть до нього ваш акумулятор; обов'язково дотримуйтесь полярності. Увімкніть прилад. Під час зарядки не торкайтеся жодних дротів. Коли зарядку буде завершено, прилад повідомить вам про це.

5. Використовуйте для зарядки гелевого акумулятора джерело стабільного струму. Зверніть увагу на те, що мова йде не про джерело стабільного напруги. Процес зарядки agm акумулятора аналогічний зарядці звичайного свинцевого. Тримайте акумулятор під струмом, рівним приблизно 01 його ємності.

6. Потім, коли напруга досягне значення 24 В, знизьте силу струму до 005 ємності акумулятора. Під таким струмом акумулятор потрібно протримати приблизно 2 години. Вимкніть прилад. Вийміть з нього заряджений акумулятор....

Відповідь на запитання: Як заряджати agm