Як заряджати акумулятор нетбука

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Hi-Tech

Деякі вважають, що одна з найважливіших частин невеликого мобільного комп'ютера - це його акумулятор. За нею необхідно правильно доглядати, щоб уникнути її передчасного псування.

Інструкція:
1. Перевірте акумулятор при покупці нетбука. Ця можливість доступна всім покупцям, за винятком ситуації, коли ви купуєте мобільний комп'ютер в інтернет-магазині. Підключіть нетбук до мережі змінного струму та увімкніть його. Почекайте деякий час, дозволивши акумуляторної батареї повністю зарядитися. Тепер подивіться показання індикатора, розташованого в системному треї.

4. Якщо рівень заряду не піднімається вище 98%, то краще відмовтеся від даного мобільного комп'ютера. Швидше за все, його акумулятор не зовсім якісний. Тепер навчитеся правильно заряджати акумуляторну батарею нетбука.

3. Вимкніть мобільний комп'ютер і підключіть його до електромережі. Якщо на корпусі пристрій розташований індикатор, який показує рівень заряду батареї або просто міняє колір в тому випадку, якщо вона повністю заряджена, то стежте за його показаннями. Відключіть нетбук від мережі змінного струму, переконавшись у тому, що рівень заряду батареї досяг максимуму.

4. Включіть мобільний комп'ютер. Залиште його включеним до тих пір, поки розрядиться батарея. Повторіть подібний цикл кілька разів. Якщо ви хочете продовжити термін служби батареї, то намагайтеся не використовувати її в тих випадках, коли ви можете підключити обладнання до мережі змінного струму.

5. Ні в якому разі не зберігайте повністю розряджений акумулятор окремо від нетбука. Рекомендують зарядити батарею на 40-60% перед витягом. Навіть у тій ситуації, коли ви більшу частина часу використовуєте мобільний комп'ютер в домашніх умовах, намагайтеся раз на 2-3 місяці підключати до нього батарею. Це запобігти псуванню елемента живлення.

6. Подбайте заздалегідь про придбання додаткової акумуляторної батареї. Це позбавить вас від неприємних пошуків аналогічної моделі в майбутньому. І ви зможете досить довго обходитися без необхідності заряджати ваш нетбук....

Відповідь на запитання: Як заряджати акумулятор нетбука