Як поміняти ip роутера

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Hi-Tech

Різні маршрутизатори та роутери використовують для створення локальних мереж змішаного типу. Найчастіше, дані пристрої виконують функції посередника між сервером провайдера і комп'ютерами, що входять до складу мережі.

Вам знадобиться:
- Мережевий кабель;
- Комп'ютер або ноутбук.

Інструкція:
1. Для настройки роутера обов'язково потрібно враховувати вимоги, що висуваються вашим провайдером. Хочеться відразу зауважити, що далеко не всі роутери можуть бути успішно налаштовані для роботи з будь-яким провайдером. Придбайте відповідне обладнання. Зверніть увагу на роз'єм підключення до інтернету (DSL або WAN).

2. Підключіть придбаний роутер до мережі змінного струму. Якщо ваше пристрій підтримує роботу з бездротовими мережами, то перевірте наявність точки доступу Wi-Fi. Іноді такі роутери можна налаштувати без підключення до них через кабель. В іншому випадку, здійсните з'єднання комп'ютера або ноутбука з роз'ємом LAN роутера.

3. До роз'єму DSL або WAN підключіть кабель провайдера. Запустіть web-браузер на обладнанні, з'єднаному з роутером. Прочитайте інструкцію до пристрою і Знайдіть в ній його IP-адресу. Введіть його значення в url-рядок браузера. Натисніть клавішу Enter.

4. Відкрийте меню WAN. Спираючись на рекомендації фахівців вашого провайдера, налаштуйте підключення до інтернету даного роутера. Обов'язково збережіть налаштування.

5. Якщо вам потрібно створити точку доступу Wi-Fi, то відкрийте меню Wireless Settings. Задайте параметри роботи вашої бездротової точки доступу. Обов'язково встановіть досить складний пароль для запобігання злому вашої мережі.

6. В окремих випадках потрібно більш детально налаштувати параметри роутера. Наприклад, якщо ваш провайдер вимагає наявність статичної IP-адреси у даного пристрою, то задайте його. Це можна зробити в меню WAN. Вибрати з існуючих варіантів параметр Static IP. У наступному рядку задайте значення статичної IP-адреси.

7. Врахуйте, що після зміни IP-адреси вашого роутера вам, можливо, доведеться водити значення нового IP для отримання доступу до налаштувань обладнання. Іноді може знадобитися додаткова настройка локальної мережі на комп'ютерах....

Відповідь на запитання: Як поміняти ip роутера