Як підключити два телевізори до супутникової антени

Posted by Admin on 28-03-2013, 04:13 in Hi-Tech

Світ ступив по дорозі прогресу досить далеко. Раніше, всього лише кілька десятиліть тому, про телевізорі доводилося тільки мріяти. Сьогодні є можливість придбати декілька телевізорів для однієї сім'ї. Кожен телевізор має певні характеристики для прийняття каналів на мовлення. Приймати все більша і більша кількість каналів дозволяє супутникова антена. Ви можете самостійно вибрати пакет каналів, умови трансляції, супутник підключення для антени. Крім цього, сьогодні є можливість відразу до однієї супутникової антени підключити два телевізори. Провести таке підключення можна самостійно за наявності деяких досить простих навичок роботи з електронікою.

Вам знадобиться:
Супутникова антена (тарілка), конвертер Ku діапазону, ресивер, кабель і вибір місця кріплення тарілки, первинні навички роботи з електронікою.

Інструкція:
1. При вирішенні підключити два телевізори до однієї супутникової антени варто визначитися з пакетом каналів. Одним з варіантів може служити ТРІКОЛОР. Він віщає з супутника Eutelsat W4 в хорошій передачі. Супутникова антена може бути з діаметром 60 см, офсетного типу. На ній антена розташована вертикально. Це дозволяє добре приймати сигнал.

2. Конвертор діапазону і ресивер служать для перетворення сигналу. Він переходить з більш високого по частоті в більш низький по частоті. При вирішенні перегляду закодованих каналів необхідна буде установка додаткового устаткування - дешифратора. Ресивер підключається безпосередньо до телевізора через антенний вхід.

3. При виборі кабелю особливу увагу варто приділити його якості. Не варто економити. Саме від високої якості сигналу залежить обсяг втрачених даних. Варто взяти до уваги трансляцію відразу на два телевізори. Її можна провести від одного або від двох роз'ємів.

4. На антену встановлюються два тюнера. Можливий варіант з'єднання головок на антені. До неї потрібно підключити через «Switch» так званий двійник для розділення сигналу. У нього, як правило, один вхід від антени і два виходи на телевізори.

5. Після проведення всіх операцій ви можете налаштувати через антену супутниковий інтернет. Його швидкість набагато вище звичайного....

Відповідь на запитання: Як підключити два телевізори до супутникової антени