Як очистити екран телефону

Posted by Admin on 28-05-2013, 00:48 in Hi-Tech

Навіть якщо ви дуже акуратно звертаєтеся зі своїм мобільним телефоном і носіть його в захисному чохлі, на диплом з часом з'являється пил і залишаються відбитки пальців. Що вже говорити про такі дефекти екрану, як утворилася на ньому бруд або поява подряпин, які псують його зовнішній вигляд. Однак якщо подряпини на дисплеї телефону неглибокі, можна спробувати повернути його первісний вигляд.

Вам знадобиться:
- Паста для видалення подряпин DISPLEX;
- Малярська стрічка;
- М'яка тканина;
- Вологий тампон;
- Серветка.

Інструкція:
1. Для очищення подряпин на дисплеї телефону ви можете придбати шліфують пасту, бажано німецького виробництва. Наприклад, спеціалізовану полірувальну пасту для видалення подряпин DISPLEX, що виробляється в Німеччині. Купити її можна в магазинах стільникових аксесуарів, за ціною орієнтовно 200-250 руб. Однак потрібно мати на увазі, що це засіб видаляє лише неглибокі подряпини.

2. Обклейте корпус мобільного апарата малярською стрічкою навколо кромки дисплея малярською стрічкою, щоб уникнути попадання пасти, яка може роз'їсти фарбу на корпусі телефону. Потім протягом декількох секунд збовтайте тюбик із засобом для видалення подряпин.

3. Видавіть невелику кількість пасти у вигляді доріжки на дисплей телефону і починайте круговими рухами ретельно її розтирати (відполірувати) за допомогою замшевою або іншої м'якої тканини. У процесі тертя намагайтеся не натискати на тканину занадто сильно, тому поліроль DISPLEX через високу температуру може зняти частина пластмаси з дисплея.

4. Для полірування не слід використовувати дрібнозернисту наждачний папір, оскільки після цього через стирання верхнього шару екрану (близько 0.1 мм), може залишитися кругової слід. Тим більше небажано шліфувати сенсорний екран, Цей варіант очистки для нього не підходить.

5. Для того щоб просто очистити екран мобільного телефону від пилу і відбитків пальців, витріть його вологою серветкою або ватяним диском, злегка змоченим в мильній воді, обережно очистіть дисплей від забруднень, а потім протріть його чистою паперовою серветкою....

Відповідь на запитання: Як очистити екран телефону