Як заряджати батарею мобільного телефону

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Hi-Tech

Мобільний телефон - невибаглива пристрій, при експлуатації якого регулярно потрібно робити тільки дві речі: платити за послуги зв'язку та заряджати акумулятор. Батареї в переважній більшості випадків є літієво-іонними, з написом Li-ion на корпусі. Щоб максимально продовжити термін служби такого акумулятора, заряджайте його правильно.

Вам знадобиться:
- Зарядний пристрій;
- Справна електрична розетка 220 В.

Інструкція:
1. Заживити акумулятор від мережі за допомогою зарядного пристрою, який, як правило, входить до комплект при продажу мобільного телефону. Для цього роз'єм пристрою приєднайте до роз'єму стільникового. Після цього електричну вилку вставте в справну розетку з напругою 220 В.

5. Не заряджайте акумулятор стільникового поблизу опалювальних приладів та інших локальних джерел тепла. Розкид температур, при якому пристрій «відчуває себе» нормально, становить 19-35 градусів Цельсія.

3. Якщо ви принесли мобільний телефон взимку з вулиці, не ставте його відразу на зарядку. Почекайте 30-40 хвилин, щоб акумулятор встиг відігрітися до кімнатної температури. При сильному охолодженні доцільно почекати 1-15 години.

4. В процесі експлуатації мобільного телефону стежте за рівнем заряду акумулятора за спеціальним значку на дисплеї. Не чекайте до повного виснаження батареї. Користуйтеся таким правилом: як тільки рівень заряду становить менше половини - підключайте акумулятор до мережі. Цим ви продовжите термін служби пристрою.

5. Один раз в два-три місяці дозвольте акумулятору сісти повністю. Це необхідно для налагодження роботи мікросхеми, яка контролює стан батареї.

6. Не залишайте телефон на зарядці на ніч і на час своєї тривалої відсутності в приміщенні. Не виключені випадки загоряння пристроїв. Навіть якщо бачите, що акумулятор ще не зарядився, його можна сміливо відключати від мережі, ніякої шкоди пристрою це не принесе....

Відповідь на запитання: Як заряджати батарею мобільного телефону