Як зашифрувати номер

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Hi-Tech

Приховування номера - це спеціальна послуга, що надається операторами мобільного зв'язку, якщо ви хочете подзвонити кому-небудь, не давши визначити свій номер. У кожного оператора існує свій порядок підключення даної послуги.

Вам знадобиться:
- Мобільний телефон.

Інструкція:
1. Скористайтеся послугою «Антивизначник номера» від компанії «Мегафон», щоб приховати свій номер від людини, якій ви телефонуєте. Зверніть увагу, дана функція гарантовано працюватиме для всіх абонентів «Мегафон», крім тих, у яких активована функція «Супер АВН». Замовлення послуги приховування номера можна здійснити на сайті оператора. Для цього перейдіть за посиланням http://moscow.megafon.ru/services/base/service45.htm. Потім введіть в поле свій номер мобільного телефону. Дочекайтеся, поки на ваш номер прийде смс-повідомлення з пропозицією підтвердити активацію послуги. Зверніть увагу, що дана функція є платною. Підключення коштує 10 рублів, а абонентська плата становить 5 рублів в день. Щоб скористатися даною послугою, наберіть перед номером абонента # 31 #. Зверніть увагу, що ваш номер буде відображатися в деталізованому рахунку абонента.

4. Встановіть заборону на визначення номера, для цього скористайтеся спеціальною послугою оператора «Білайн». Для активації даної послуги перейдіть за посиланням https://uslugi.beeline.ru/, Авторизуйтесь в системі управління послугами «Мій Білайн». Також для того, щоб підключити антивизначник номери, ви можете зателефонувати за телефоном 067409071 або набрати зі свого мобільного команду * 110 * 071 #. Щоб ваш номер не визначався, під час набору перед номером абонента додавайте * 31 #.

3. Активуйте послугу «Антивизначник номера» для приховування номера в мережі МТС. Підключити її можна за допомогою інтернет-помічника або дзвінка оператору на номер. Зверніть увагу, що існує щомісячна абонплата за її використання - 395 рублів на день. Також врахуйте, що ви не зможете приховати номер при відправці смс-повідомлення, так як дана функція буде працювати тільки під час дзвінка. Щоб зашифрувати свій номер, перед номером абонента набирайте комбінацію символів # 31 #.



...

Відповідь на запитання: Як зашифрувати номер