Як зашифрувати смс

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Hi-Tech

SMS-переписка є одним з найпоширеніших видів спілкування. У переважній більшості випадків передаються тексти не містять конфіденційної інформації, тому не потребують ніяких заходи захисту. Але в тому випадку, якщо переданий текст не повинен потрапити в чужі руки, його необхідно зашифрувати.

Інструкція:
1. Шифрування SMS-повідомлень представляє деяку складність через відсутність у стільникових телефонів відповідної функції. Вийти з ситуації можна кількома способами, що мають свої плюси і мінуси.

8. Використовуйте для шифрування спеціальні алгоритми, ключ до яких будете знати тільки ви і ваш співрозмовник. Наприклад, одним з поширених і досить надійних способів шифрування є кодування повідомлення за допомогою сторінки якої книги. Наприклад, вам треба зашифрувати слово «Текст». Ви шукаєте на сторінці букву «т», потім вираховуєте, в якому рядку вона знаходиться і якою буквою є. Якщо літера розташована в п'ятому рядку і є дванадцятою згідно рахунку, ви позначите її як 5-12. Точно так само кодуються і інші літери. Ваш співрозмовник, маючи свій екземпляр даної книги і знаючи потрібну сторінку, без праці розшифрує повідомлення.

3. Ви можете використовувати для шифрування метод перестановки рядків. Наприклад, ви записуєте повідомлення в матрицю, що складається з 8 горизонтальних клітин і 10 (або більше) вертикальних. Записавши повідомлення (без пробілів), ви переписуєте його в один рядок, але вже складається з вертикальних рядів, і відправляєте її в СМС-повідомленні. Вашому співрозмовнику, що отримав текст, для прочитання необхідно буде знову вписати його в матрицю 8 на 10 клітин. У цього методу досить низька стійкість до дешифрування, але для простих ситуацій він цілком застосовний.

4. Можна значно підвищити стійкість попереднього методу, якщо оцифрувати матрицю довільним ключем, розташованим у верхній частині таблиці - тобто пронумерувати вертикальні ряди. Нумерація може виглядати так: 1-3-6-2-7-5-4-8. Як і в попередньому способі, ви записуєте вертикальні рядки в одну горизонтальну, керуючись числами ключа. Тобто спочатку строчку під цифрою 1 потім під цифрою 2 і т.д. Для розшифровки ваш співрозмовник повинен знати ключ.

5. Набагато простіше відправляти шифровані повідомлення, користуючись замість мобільного телефону USB-модемом. У цьому випадку вам доступний зручне введення з клавіатури, ви можете одним кліком мишки вставляти цілі блоки тексту. Шифрування здійснюється на комп'ютері з використанням спеціальних шифрувальних програм, які легко знайти в інтернеті. Такі програми забезпечують дуже високу стійкість до дешифрування, тому ви можете бути впевнені в безпеці SMS-листування.

6. Можна полегшити шифрування повідомлення і для мобільного телефону, встановивши на нього спеціальний софт. Один з варіантів такої програми ви можете подивитися тут: http://www.computerra.ru/gid/prodigi/299103/...

Відповідь на запитання: Як зашифрувати смс