Як поліпшити стільниковий сигнал

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Hi-Tech

Якість сигналу на стільниковому телефоні залежить від місцевості, де ви знаходитесь, від особливостей будівлі, а також від зони покриття певного оператора. Якщо ваш стільниковий телефон не володіє посиленою антеною, то в умовах зниженої якості сигналу вам буде важко зв'язатися з будь-ким по мобільному телефону.

Інструкція:
1. У таких випадках потрібно використовувати додаткові пристрої для поліпшення сигналу. Якщо ви часто пересуваєтеся, і ваш мобільний телефон володіє низьким рівнем прийому, значить, вам потрібно придбати переносний і компактний підсилювач. Вам підійде пристрій зразок антенного GSM підсилювача під назвою CELL ANTENNA, який вставляється в корпус самого телефону.

8. Якщо низький рівень сигналу вас турбує десь у певному місці - наприклад, вдома або на роботі, то вам допоможе установка додаткової антени. Якщо сигнал потрібно поліпшити для одного телефону, то вам підійде GSM-антена, яка підключається до телефону за допомогою спеціального кабелю.

3. Якщо підсилити сигнал потрібно відразу для декількох апаратів одночасно - наприклад, коли мобільними телефонами користуються всі члени сім'ї, тоді вам потрібно встановлювати спеціальний підсилювач стільникового сигналу. Це пристрій в вигляді окремої антени кріпиться на стіну будинку і підсилює сигнал від найближчої вишки стільникового оператора.

4. Користуйтеся в місцях поганого сигналу більш старими моделями телефонів - наприклад, телефонами Nokia. Старі моделі стільникових телефонів створювалися для більш важких умов застосування, і будуть добре працювати навіть із зниженим рівнем сигналу. Як правило, подібні телефони у продажу відсутні, однак у багатьох людей залишилися старі телефони, і у більшості вони працюють.

5. Зверніться до найближчого пункту з продажу стільникових телефонів і аксесуарів до них, щоб вам допомогли підібрати потрібну модель підсилювача. В інтернеті можна знайти десятки різних пристроїв, а також відгуки покупців і особливості роботи того або іншого пристрою, як саморобних, так і спеціального устаткування з магазинів....

Відповідь на запитання: Як поліпшити стільниковий сигнал