Як зарядити телефонний акумулятор

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Hi-Tech

Зарядні пристрої для телефонів досить часто виходять з ладу. Найчастіше пошкоджується провід. Нехай ці пристрої і коштують недорого, все ж трапляється, що під рукою підходящого немає, а телефон терміново потрібно зарядити. У такому випадку можна скористатися альтернативними способами зарядки мобільного телефону.

Інструкція:
1. Якщо у вас або у ваших родичів також є мобільні телефони, причому того ж виробника, що й у вас, ви можете на час взяти у них зарядний пристрій - З великою часткою ймовірності воно підійде. Крім того, хоч і рідко, але трапляється, що мобільник одного виробника можна зарядити за допомогою зарядного пристрою для телефону зовсім іншої марки.

2. Другий спосіб - за допомогою комп'ютера. Якщо ваш телефон обладнаний USB-портом і у вас є USB-кабель для нього, просто з'єднайте з допомогою цього кабелю свій мобільник з комп'ютером.

3. Якщо ж комп'ютера або USB-шнура у вас немає, це ще не привід для смутку. Вам буде потрібно витягнути з телефону акумулятор, а також знайти несправне або просто-напросто невідповідний для вашого апарату зарядний пристрій.

4. Відріжте у зарядного пристрою ту частину, яка підключається до мобільного телефону - вона вам не потрібна. Далі проведіть ножем уздовж по дроту, щоб розрізати ізоляцію, після чого стягнув її вниз, оголивши два проводка.

5. Поглянувши на акумулятор телефону, ви побачите золотисті контакти, а також знаки "+" Та "-". Підключіть до плюса проводок синього кольору, а до мінуса - відповідно, червоний.

6. Потім проводки потрібно зафіксувати. Зробити це можна за допомогою скотча. Обмотайте їм дроти, щоб не довелося тримати їх в руках протягом усього процесу зарядки батареї. Увімкніть зарядний пристрій у мережу, і почнеться зарядка....

Відповідь на запитання: Як зарядити телефонний акумулятор