Як зарядити акумулятор без телефону

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Hi-Tech

Дуже зручно мати два однакових акумулятора для телефону. Поки один з них заряджається, іншим можна користуватися, а потім поміняти їх місцями, і так далі. Але для цього необхідно пристрій, що дозволяє здійснювати зарядку без самого телефону.

Інструкція:
1. Ні в якому разі не використовуйте для зарядки акумуляторів телефонів саморобні пристрої. Виняток становлять лише дуже старі апарати, в яких застосовуються нікель-метал-гидридні батареї. Літій у таких батареях не міститься ні в металевому, ні у зв'язаному вигляді.

2. Придбайте спеціальний пристрій, призначений для зарядки акумуляторів поза телефону. Воно обладнане притискним пристосуванням, на якому, у свою чергу, розташовані два рухомих електрода. Кожен з електродів має по дві плоских пружини, які можна підключати до клем батарей незалежно від того, де вони розташовані - на торці або грані.

3. Одночасно з покупкою універсального зарядного пристрою покажіть продавцеві свій телефон і попросіть його підібрати до апарату другий акумулятор, аналогічний тому, який в ньому вже є.

4. Вставте акумулятор у вимкненому зарядний пристрій. Притисніть до його контактам, позначеним, як "-" і "+" пружинні електроди. Якщо позначень на контактах немає, притискайте електроди до крайніх клем, ігноруючи розташовані між ними. Повинен спалахнути світлодіод. Якщо цього не сталося, змініть положення кнопки з фіксацією. У разі, якщо таким чином домогтися світіння світлодіода не вдалося, перепробує інші поєднання пар контактів і положень кнопки з фіксацією.

5. Домігшись світіння світлодіода, запишіть або запам'ятайте використану вами конфігурацію. Потім увімкніть пристрій в мережу разом з батареєю, намагаючись не зрушити її. Почне блимати другий світлодіод. Продовжуйте зарядку до тих пір, поки він не перестане мигати. Потім відключіть пристрій від мережі і зніміть з нього акумулятор.

6. Закрийте на телефоні всі запущені додатки. Вимкніть його харчування. Якщо він підключений до штатного зарядного пристрою, від'єднуйте. Зніміть з телефону кришку і витягніть акумулятор. Натомість встановіть інший, заряджений. Закрийте кришку і увімкніть апарат. При необхідності, заново встановіть свідчення його системних годин. При бажанні, включіть в ньому для усунення необхідності в цій операції функцію NITZ. Витягнутий акумулятор зарядіть описаним вище способом. Надалі заряджайте і використовуйте їх по черзі....

Відповідь на запитання: Як зарядити акумулятор без телефону