Як зареєструвати свою SIM-карту самостійно

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Hi-Tech

SIM (Subscriber Identification Module)-карта - це невеликий пластиковий чотирикутник з вбудованою мікросхемою. У ній зберігається інформація, необхідна для ідентифікації абонента в мережі стільникового зв'язку. SIM-карту можна придбати в будь-якому офісі мобільного оператора.

Вам знадобиться:
- Документ, що засвідчує особу;
- Мобільний телефон.

Інструкція:
1. Виберіть оператора мобільного зв'язку, тарифний план якого вам найбільш підходить. Зверніться до найближчого офісу для підключення. Адреси фірмових офісів зв'язку ви можете дізнатися на офіційних сайтах операторів: www.mts.ru (МТС), www.beeline.ru (Білайн), www.megafon.ru (Мегафон), www.ru.tele2.ru (Tele2). Для пошуку регіональних операторів зв'язку скористайтеся пошуковими системами інтернету.

2. Для підключення вам необхідний документ, що засвідчує особу: паспорт громадянина РФ, у разі втрати паспорта - тимчасове посвідчення особистості. Військовослужбовцям можна пред'явити військовий квиток або посвідчення особи військовослужбовця разом з довідкою про прописку. Іноземні громадяни повинні мати при собі закордонний паспорт з відміткою про реєстрацію на території РФ. Якщо ви не досягли 18 років, то зверніться в салон мобільного зв'язку з повнолітнім людиною для реєстрації SIM-карти на нього.

3. Після отримання SIM вставте її в телефон. Зверніть увагу на те, що вбудована мікросхема повинна стикатися з контактами телефону. Зазвичай поруч з місцем установки SIM тобто зображення того, як правильно вставити її в телефон.

4. Увімкніть телефон. Введіть PIN-код. Він зазначений в документах, виданих до SIM-картки (PIN1), а також на пластиковій картці, з якої ви витягли SIM. Якщо ви кілька разів неправильно ввели PIN, то телефон зажадає ввести PUK. Будьте уважні, в тому випадку, якщо ви неправильно введете PUK-код, SIM-карта заблокується.

5. Після введення кодів SIM-карта зареєструється в мережі, і на екрані телефону ви побачите назву оператора мобільного зв'язку.

6. Якщо ваша SIM вже була зареєстрована, але при черговому включенні телефону ви бачите на екрані напис «не зареєстрована», то зверніться з паспортом в офіс оператора. Якщо проблема полягає в мікросхемі карти, то вам видадуть нову SIM, з тим же номером. Якщо карта виявилася заблокованою через те, що ви не користувалися їй кілька місяців, то існує два варіанти розвитку подій. Якщо ваш номер не віддали новому абоненту і на рахунку позитивний баланс, то SIM розблокують, і ви знову зможете користуватися їй. Якщо ваш номер відданий іншому абоненту, то вам запропонують підключити нову SIM....

Відповідь на запитання: Як зареєструвати свою SIM-карту самостійно