Як поліпшити прийом телефону

Posted by Admin on 31-05-2013, 23:09 in Hi-Tech

Багато стільникові телефони в сучасних міських умовах часто не справляються з якісним прийомом сигналу, навіть якщо являють собою дорогі моделі. Слід подбати про якість прийому, виконавши декілька нескладних дій.

Інструкція:
1. Перевірте потужність акумулятора вашого телефону. Він використовує набагато більше енергії під час викликів, Ніж коли перебуває в режимі очікування. Часто акумулятор може бути досить сильним, щоб зробити дзвінок, але недостатньо потужним, щоб одночасно з цим налаштувати сигнал. Намагайтеся завжди тримати його зарядженим.

2. Змініть ваше місцеположення. Будинки або інші великі споруди можуть блокувати сигнал вашого мобільного телефону. Спробуйте вийти на вулицю або підійти до вікна під час виклику. Якщо у вас виникли проблеми з прийомом на вулиці, спробуйте знайти вільну широку площадку і краще підніміться на природне узвишшя.

3. Спробуйте скористатися спеціальними пристроями для посилення сигналу. Це можуть бути гібридний підсилювач або ретранслятор для особистого використання. Вони можуть використовуватися практично з будь-яким телефоном, не вимагають довгої установки і дійсно працюють.

4. Оновіть антену телефону. Деякі виробники стільникових телефонів роблять не найякісніші антени для своїх пристроїв, які краще поміняти відразу в магазині або в домашніх умовах. Нова антена обійдеться вам порівняно недорого і забезпечить більш якісний прийом.

5. Спробуйте правильно налаштувати мережу. Більшість операторів працюють незалежно один від одного, використовуючи свої власні частоти і по-різному впливаючи на сигнал стільникового телефону. Швидше за все, якщо телефон погано контактує з однією мережею, то можна просто замінити оператора. Багато хто з них при цьому дозволяють зберегти попередній номер телефону.

6. Тримайте телефон правильно. Зазвичай коли мобільний телефон знаходиться у вертикальному положенні, то якість сигналу. Але якщо ви занадто нахиляєте його або тримаєте дивним чином, наприклад, сильно стиснувши руками, то це буде заважати роботі антени. Тримайте телефон прямо, щоб він без проблем ловив сигнал оператора....

Відповідь на запитання: Як поліпшити прийом телефону