Як полагодити сенсорний екран на телефоні

Posted by Admin on 14-03-2014, 20:21 in Hi-Tech

Напевно, багато власників сенсорних телефонів знайомі з проблемою зникнення чутливості екрана. Якщо віддавати пристрій на ремонт в сервісну службу для вас дорого, існує кілька способів полагодити сенсор, не вдаючись до допомоги фахівців.

Вам знадобиться:
- Маленька хрестоподібна викрутка;
- Викрутка шестигранник;
- Канцелярський ластик;
- Скотч.

Інструкція:
1. Очистіть робоче місце від непотрібних предметів. Візьміть невелику коробочку для складування болтів, щоб вони не загубилися. Відокремте від телефону боковини. За допомогою шестигранною викрутки відкрутити два болтика в низу задньої кришки і два болтика під боковинами. Також не забудьте прибрати два болтика в акумуляторному відсіку. Там, де зняли боковини, ви побачите засувки. За допомогою викрутки відокремте верхню кришку. Вимкніть роз'єм екрану і хрестоподібної викруткою відкрутити два шурупчиків, які знаходяться у верхній частині. Знайдіть у верхньому правому куті плати роз'єм для навушників. Під ним знаходиться мікрофон. Роз'єм звільніть від корпусу телефону і відокремте плату від екрану.

2. За допомогою ластику зачистите контакти шлейфа - вони повинні блищати. Далі переверніть екран і підключіть його до плати. Потім необхідно включити дану конструкцію. Скотчем на платі закріпіть акумулятор. Щоб така конструкція змогла заробити, Треба зняти блокування, яке розташовується між акумулятором і СF-роз'ємом. На платі натисніть кнопку Power.

3. Поломка зазвичай полягає в тому, що не проходить контакт від шлейфу до сенсорного екрану. Щоб у цьому переконатися, на область з'єднання екрану і шлейфу покладіть ластик. Натисніть на нього злегка і стилусом поводите по екрану. Якщо все працює, можна легко відремонтувати. Відріжте рівну і дуже тонку смужку ластику, близько 1 мм. Потім приклейте цю смужку клеєм, який не відразу застигає, на місце контакту шлейфу з екраном. Якщо при збірці виявиться, що екран не відновлений, просто пересуньте ластик в відповідне місце.

4. Зберіть всі деталі у зворотному порядку. Не забувайте про мікрофон і шматочки скотчу, залишені для кріплення батареї. Іноді буває, що розбирання призводить до хард-резета, наприклад, через що сів допоміжної батареї. У такому разі зробіть русифікацію і запустіть процес відновлення....

Відповідь на запитання: Як полагодити сенсорний екран на телефоні