Як зарядити телефон, якщо немає зарядки

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Hi-Tech

Іноді трапляється ситуація, коли телефон необхідно терміново зарядити, а підходящого зарядного пристрою поряд немає. Як поступити в подібному випадку? Відповідь на це питання допоможуть дати численні народні хитрощі.

Інструкція:
1. Найпростіше рішення - зарядити телефон від комп'ютера, але це можливо тільки в тому випадку, якщо під рукою є USB-кабель і включений комп'ютер. Зарядка буде відбуватися довше, ніж зазвичай, але телефон можна зарядити на повну потужність.

2. Використовуйте універсальний зарядний пристрій, в народі зване «жабою». Витягніть акумуляторну батарею та підключіть її до відповідних місць на «жабі». Найголовніше - не переплутати контакти: позитивний до позитивного, а негативний - до негативного. Потім вставте зарядний пристрій в розетку і стежте за індикаторами. Звичайно, «жаба» не завжди є під рукою, але вона врятує вас від необхідності шукати зарядник саме від вашої моделі телефону.

3. Якщо у вас є зарядний пристрій, але воно не підходить для вашого телефону, можна вирішити проблему таким чином. Відріжте ножем або гострими ножицями невідповідну частину зарядного пристрою і розріжте ізоляційний шнур уздовж. Потім зачистіть їх від ізоляції на 1-2 см. Вийміть з телефону батарею, підключіть синій (чорний) проводок до контакту зі знаком «+», а червоний (білий) - до контакту зі знаком «-». Вставте зарядний пристрій у розетку.

4. Якщо ви опинилися в місці, де взагалі немає електромережі, наприклад, в лісі, можна використовувати ліхтарик-еспандер, що заряджається не від батарейки, а від генератора. Таким пристосуванням люблять користуватися туристи. Вам знадобиться такий ліхтарик і кусок дроту від зарядника з відповідним роз'ємом. Розберіть ліхтарик, зачистите проводки шнура від ізоляції і прикріпіть їх до генератора ліхтарика, дотримуючись полярності. Обертаючи ручку міні-генератора, ви цілком зможете зарядити телефон.

5. Таким чином, якщо мати хоча б деяку передбачливість, можна легко знайти вихід із скрутного становища. Але дотримуйте техніку безпеки і не намагайтеся зарядити телефон за допомогою дротів від розетки безпосередньо. Інакше без покупки нової батареї буде не обійтися....

Відповідь на запитання: Як зарядити телефон, якщо немає зарядки