Як заробити за допомогою телефону

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Hi-Tech

Мобільний телефон став самим звичайним предметом побуту. Він є практично у кожного: від першокласника до старенької. Мобільний зв'язок, безумовно, зручна. Але, напевно, багато власників телефонів хотіли б зменшити витрати на неї, а може бути, і заробити за допомогою стільникового телефону.

Вам знадобиться:
-Мобільний телефон;
-Пакет безлімітних послуг.

Інструкція:
1. Скористайтеся можливістю отримувати гроші за перегляд електронної пошти, якщо ваш телефон підтримує цю функцію. Деякі компанії заплатять вам за перегляд реклами, що прийшла на електронну пошту. А якщо ви відправите повідомлення своїм друзям, вам доплатять за це. Існують компанії, готові заплатити за перегляд реклами, що приходить на ваш телефон. Тобто, коли ви приймаєте повідомлення або дзвінок, ви переглядаєте рекламну картинку і отримуєте за це гроші. Потрібно лише підключитися до послуг подібної компанії.

2. Якщо у вас iPhone, продавайте непотрібні речі за допомогою програми Craigslist. За допомогою цього додатку можна сфотографувати предмет продажу і викласти фото на сайті. Запропонуйте свої послуги бажаючим продати речі через інтернет-сайти.

3. Використовуйте для заробітку камеру мобільного телефону. Фотографуйте туристів, розсилайте фото на електронну пошту. Ціну за фото призначте невелику. Тримайте телефон завжди під рукою. Так ви зможете швидко зробити фото або відео з місця події, за які готові заплатити деякі телевізійні програми. Також за допомогою телефону допомагайте людям або цілим компаніям знаходити необхідний об'єкт. Просто відправте зображення об'єкта на телефон людини чи компанії. Ви заощадите співробітникові час, давши можливість оцінити об'єкт по фото.

4. Влаштуйте імпровізований переговорний пункт, наприклад, в студентському гуртожитку. Купіть недорогий стільниковий телефон і пакет послуг безлімітного зв'язку. Призначте ціну за міжміський дзвінок, меншу, ніж в операторів стільникового зв'язку. Клієнти не змусять себе чекати....

Відповідь на запитання: Як заробити за допомогою телефону