Як поміняти гудок на телефоні

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Hi-Tech

Абоненти, які бажають замінити гудки у своєму мобільному телефоні на вподобану мелодію або рінгтон, можуть зробити це в будь-який час завдяки спеціальним послуг, що надаються найбільшими операторами зв'язку. Досить буде просто набрати вказаний номер і активувати потрібну мелодію.

Інструкція:
1. Одним з таких операторів є "МТС". Для установки мелодій компанія надає послугу, яка називається "GOOD'OK". Для того щоб активувати її, скористайтеся одним з декількох запропонованих номерів: 0550 або 9505 (вони призначені для дзвінків з мобільного). У розпорядженні у користувачів цього оператора знаходиться також і номер USSD-команди * 111 * 28 #. У тому випадку, якщо вам з якоїсь причини не підходить жоден зі способів підключення послуги, зайдіть на сайт "МТС" і знайдіть там систему самообслуговування "Інтернет-Помічник". До речі, користуватися даною системою можна не тільки для активації, але і для відключення "Гудка". Для деактивації можна набрати і USSD-запит * 111 * 29 #. Вартість підключення послуги становить 50 рублів і 50 копійок, плата за відмову від неї не стягується.

2. Змінити гудки на своєму мобільному абоненти компанії "Білайн" можуть за допомогою послуги "Привіт". Для її активації необхідно набрати номер 0770 і натиснути кнопку виклику (варто відзначити і безкоштовний номер для відключення - 0674090770). Після того, як абонент додзвонився, він повинен слідувати інструкціям оператора або автоінформатора. У "Білайні" підключення послуги є безкоштовним, а засоби беруться тільки за використання. Користувачам передплатної системи розрахунків доведеться щодня витрачати на оплату 1 рубль 50 копійок, а користувачам постоплатной - щомісяця 45 рублів.

3. У клієнтів "Мегафона" набагато більше послуг, що дозволяють встановити мелодію замість обридлого гудка. Наприклад, одна з них - це "Музична скринька". За допомогою неї можна вибрати мелодію або рінгтон з величезної бібліотеки композицій, причому постійно оновлюваних. Крім неї до ваших послуг спеціальний сервіс "Музичний канал". Підключається він дзвінком за номером 0770 (дочекайтесь відповіді автоінформатора, а потім натисніть клавішу 5). Зверніть увагу на те, що активація даних послуг (і не тільки їх, між іншим) можлива завдяки діючій системі під назвою "Сервіс-Гід», а також в "Особистому кабінеті". Про вартість "Музичної скриньки" і "Музичного каналу" абоненти можуть дізнатися на офіційному сайті оператора....

Відповідь на запитання: Як поміняти гудок на телефоні