Як зарядити батарейки

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Hi-Tech

Не обов'язково щоразу, коли сідають батарейки, поспішати купувати нові. Набагато простіше один раз витратити трохи більше грошей, і придбати акумулятори, які можна самостійно заряджати.

Інструкція:
1. Для зарядки батарейок потрібно зарядний пристрій, який часто продається разом з двома - чотирма акумуляторами, тому, якщо ви купили такий комплект, Половина проблеми вже вирішена. Якщо ж зарядного пристрою немає, то доведеться їм обзавестися.

2. Якщо ви прийняли рішення про покупку зарядного пристрою, заодно перевірте наявні у вас батарейки - не все можна заряджати. На перезаряджаються батарейках буде обов'язково написано Rechargeable і великими цифрами позначена їх ємність: 80012001600 22002600 і т.д. Якщо на ваших батарейках таких позначень немає, і їх напруга не 1.2V, а 1.5V - будьте впевнені, що заряджати такі елементи живлення можна.

3. Після того, як батарейки і зарядний пристрій готові до роботи, вставте акумулятори в пристрій, суворо дотримуючись полярності. Шукайте позначення плюса і мінуса і вставляйте елементи живлення відповідним чином. Як правило, щоб вставити батарейку, в зарядному пристрої потрібно відігнути «язичок», який буде утримувати акумулятор за допомогою пружини.

4. Переконавшись, що батарейки надійно закріплені в корпусі зарядного пристрою, вставте його в розетку. На більшості зарядок світлодіодні індикатори в цей момент загоряються червоним світлом, Що означає початок процесу зарядки.

5. На всіх акумуляторах можна прочитати інформацію про те, скільки годин слід заряджати дані елементи живлення. Для батарейок різної ємності час зарядки може варіюватися від 12 до 24 ч. й більше. Крім того, деякі зарядні пристрої сигналізує про завершення процесу зарядки подачею звукового сигналу або зміною кольору індикаторів з червоного на зелений....

Відповідь на запитання: Як зарядити батарейки