Як поміняти батарейку

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Hi-Tech

Системний блок складається не тільки з одного корпусу - в ньому також розташовуються його складові, які дозволяють запускатися комп'ютера і завантажувати операційну систему. Основною складовою є материнська плата, а на неї кріпиться безліч деталей, включаючи невеликий елемент живлення. Він потрібен для збереження деяких налаштувань і підтримки ходу системних годин. Якщо при кожному включенні комп'ютера у вас збивається значення системної дати або годин, то проблема криється в елементі живлення, який необхідно змінити.

Вам знадобиться:
Системний блок, викрутка «+», змінний елемент живлення.

Інструкція:
1. При використанні комп'ютера більш ніж 3 роки, відбувається виснаження елемента живлення на материнській платі. Ця батарейка за своїм складом схожа із звичайною батарейкою від електронних або кварцових годин. Вони працюють за одним принципом, а термін в 3-4 роки для таких елементів живлення є критичним. Для стабільної роботи відображення системної дати рекомендується змінити батарею, до того ж батарея частково впливає на стабільну роботу всього комп'ютера.

2. Перед тим, як ви приступите до заміни старої батареї на новий елемент живлення, від'єднайте всі дроти від мережі. Щоб не викликати появу статичної електрики, доторкніться викруткою до будь металевого предмета. Поверніть системний блок тильною стороною до себе, скористайтеся хрестової викруткою для розбору бічної стінки системного блоку.

3. Після зняття кришки системного блоку покладіть його на бік - так буде легше знайти розташування батарейки на материнській платі. Батарейка має розміри 5-рублевої монети, тому знайти її не складе труднощів. Для вилучення батарейки можна скористатися будь-яким гострим предметом. Натисніть на бічну планку утримувача батарейки, вона повинна сама вистрибнути з роз'єму.

4. Після цього візьміть новий елемент живлення і поставте його на місце старої батарейки. Зберіть системний блок і підключіть його до мережі, виконавши всі дії, описані вище, у зворотному порядку....

Відповідь на запитання: Як поміняти батарейку