Як зарядити новий телефон

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Hi-Tech

Як зарядити новий телефон? Якщо не виконати цю процедуру правильно, в підсумку тривалість розрядки батареї буде значно коротшим. Ми підготували посібник з правильної зарядці нового телефону, слідуючи якому, ви істотно збільшите термін служби акумулятора.

Вам знадобиться:
Зарядний пристрій, стільниковий телефон.

Інструкція:
1. Часто багато хто з нас, купуючи мобільний телефон, відразу по поверненню додому ставлять його на зарядку і відключають пристрій від мережі після того, як індикатор показує повний заряд батареї. Відзначимо, що подібним дією ви знижуєте термін роботи акумулятора, внаслідок чого процедуру зарядки стає необхідним виконувати набагато частіше. Як зарядити новий телефон, щоб виключити потребу в частій зарядці? Розглянемо це питання більш детально.

2. Після того, як ви опинилися вдома з новеньким стільниковим телефоном, не поспішайте ставити його на зарядку. Спочатку вам необхідно повністю розрядити батарею. Поки акумулятор буде розряджатися, ви можете ознайомитися з інтерфейсом і можливостями купленого телефону. Слухайте музику, грайте в ігри, таким чином, вам вдасться розрядити батарею значно швидше, ніж чекати її природної розрядки. Лише тільки після того, як телефон вимкнеться, ви можете підключити його до зарядного пристрою.

3. Під час зарядки стільниковий телефон повинен знаходитися у вимкненому стані протягом усього часу. Багато людей вже через кілька годин, побачивши на дисплеї заряджений індикатор батареї, відключають пристрій від мережі, вважаючи, що телефон заряджений, і ним можна користуватися за призначенням. Якщо ви так зробите, ви самі того не знаючи в рази скоротіть термін служби акумулятора. Після того як розряджений телефон був підключений до зарядного пристрою, повинно пройти не менше двадцяти чотирьох годин, перш ніж його можна буде відключити від мережі. Саме 24 години потрібно новому акумулятору щоб він отримав повноцінний заряд і в подальшому працював досить ефективно. При наступній зарядці ви можете відключати зарядний пристрій відразу після того, як індикатор проінформує вас про завершеною процедурою зарядки....

Відповідь на запитання: Як зарядити новий телефон