Як поміняти габарит на Мазді

Posted by Admin on 13-07-2013, 10:42 in Авто

Кожен автомобіль повинен мати справні габаритні вогні, щоб їдучий позаду водій чітко бачив у темряві габарити автомобіля. Якщо на вашій Мазді перегорів габариті, то його потрібно терміново замінити. Це не дуже складна процедура.

Вам знадобиться:
- Бавовняні рукавички;
- Гайкові ключі;
- Викрутки;
- Нова лампочка;
- Пластмасові пістони;
- Спирт.

Інструкція:
1. Обесточьте автомобіль. Для цього необхідно відкрити капот і зняти клему "мінус" з акумуляторної батареї. Ні в якому разі не намагайтеся робити заміну ламп при включеному запалюванні або не від'єднаної клеми акумулятора. Це може призвести до серйозних поломок.

2. Вимийте задню частину автомобіля, щоб дорожній бруд не потрапила у внутрішні пази при заміні габаритів. Відкрийте багажник, щоб отримати доступ до тильної сторони. Акуратно від'єднайте обшивку. Зазвичай вона прикріплена на пластмасові пістони, які легко ламаються. Тому слід також запастися деяким запасом таких пластикових деталей. Коштують вони дуже мало.

3. Знайдіть дроти, що йдуть до тильної сторони габариту. Акуратно від'єднайте всі колодки проводів. Тепер знайдіть саморізи, які які кріплять корпус габариту до кузова. Відкрутіть їх, запам'ятавши розташування кожного. Тепер габарит тримають тільки пластикові фіксатори. Акуратно витягніть корпус, приклавши невелике зусилля.

4. Знайдіть на задній стінці корпусу габариту пластикову заглушку. Відкрутіть болтик і зніміть її. Під нею ви побачите клеми, які тримають лампочки. Акуратно потягніть цю клему вниз верб сторону. Тепер лампочку можна вийняти з гнізда.

5. Встановіть нову лампочку на місце старої. Ні в якому разі не торкайтеся скла нової лампочки голими руками! Через залишився на поверхні жиру лампочка може перегоріти при перший ж включенні.

6. Якщо ви все ж доторкнулися до лампочки, то перед установкою в гніздо її слід ретельно протерти змоченою з спирті ганчірочкою. Далі необхідно зібрати габаритні вогні в зворотному порядку і встановити на місце.

7. Зверніться у сервісний центр, якщо у вас немає можливості самостійно замінити габарити. Також варто відвідати дилерський центр, якщо ваш автомобіль на гарантії....

Відповідь на запитання: Як поміняти габарит на Мазді