Як заряджати необслуговувані акумулятори Varta

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Hi-Tech

Герметичний необслуговувані акумулятор Varta, як і всі інші батареї, періодично вимагає підзарядки. Перевіряти його стан і заряджати необхідно 1-2 рази на рік. Особливої уваги батарея потребує перед настанням холодів.

Вам знадобиться:
Необслуговувані акумуляторVarta, зарядний пристрій.

Інструкція:
1. Перевірте стан акумуляторної необслуговуваної батареї Varta. Зазвичай у всіх необслуговуваних акумуляторах заміряти щільність електроліту в кожному осередку неможливо. Тому виміряйте напруга за допомогою вольтметра, або визначте ступінь зарядженості за кольором вбудованого індикатора, який у подібних пристроїв знаходиться на верхній стінці корпусу.

8. Повністю заряджений акумулятор має індикатор зеленого кольору. У міру розрядки колір темніє, аж до чорного. Останній свідчить про необхідність зарядки. Якщо індикатор світло-жовтий - значить, неприпустимо знижений рівень електроліту. Або додайте дистильовану воду, або поміняйте батарею. Заряджати акумулятор в такому стані і прикурювати його від іншого пристрою не можна.

3. Відключіть на автомобілі всі прилади, які споживають енергію. Виміряйте напругу на клемах батареї вольтметром. Якщо напруга менше 122 В, акумулятор розряджений повністю; якщо від 122 до 124 В - частково.

4. Щоб зарядити акумулятор, зніміть його з автомобіля.

5. Заряджайте необслуговувані акумулятор при постійному струмі, рівному 1/10 ємності батареї. Через 2 години після того, як напруга на батареї перестане змінюватися, зупиніть зарядку, або заряджайте батарею струмом 15 А. Це безпечніше, правда, вимагає більше часу на відновлення її властивостей.

6. Не забувайте, що занадто швидка зарядка високим струмом призводить до перегріву, що шкодить акумуляторним пластинам. Слідкуйте, щоб електроліт не кипів. Відключайте зарядний пристрій, охолоджуйте рідина і заряджайте знову.

7. Якщо напруга акумулятора нижче 122 В - він повністю розряджений. У цьому випадку зверніться за допомогою в спеціалізований центр. Процес зарядки повинен йти під постійним наглядом фахівця. До того ж він тривалий - до трьох днів.

8. Деякі сучасні автомобілі при знятті акумулятора втрачають настройки електроніки. У цьому випадку не обслуговуються акумулятор заряджайте, не знімаючи АКБ з машини. Робіть це в сухому і теплому приміщенні. Акумулятор повинен мати кімнатну температуру.

9. Вимкніть або переведіть в сплячий режим всі електричні прилади і запалювання. Будьте обережні та не закривайте капот, щоб не замкнути клеми. Спочатку підключіть зарядний пристрій до АКБ при струмі, виставленому на мінімум. Потім увімкніть зарядний пристрій у мережу. Силу струму збільшуйте поступово, щоб уникнути небезпечних стрибків напруги.



...

Відповідь на запитання: Як заряджати необслуговувані акумулятори Varta