Як полагодити музичний центр

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Hi-Tech

Багато радіоаматори-новачки бояться братися за ремонт такої техніки, як комп'ютери, плеєри або музичні центри і несуть їх в сервісні центри при поломці. Але насправді відремонтувати музичний центр самостійно не так вже складно. При наявності базових знань Радіомеханік і навичок роботи з інструментами такий ремонт не складе труднощів.

Інструкція:
1. З'ясуйте причину несправності музичного центру. Найчастіші і очевидні поломки можуть бути пов'язані з порушенням його параметрів або відсутністю звуку як такого. Перевірте звукові колонки (динаміки) тестером на наявність напруги.

6. Використовуйте працездатну колонку від іншої техніки, щоб переконатися, що причина пропажі звуку криється не в самому центрі. Якщо після підключення справних колонок, звуку і раніше немає - неполадка в самому музичному пристрої.

3. Розберіть корпус музичного центру. Для цього викрутіть всі кріпильні шурупи хрестової викруткою і зніміть задню захисну кришку пристрою. Так ви доберетеся до основної плати та зможете її оглянути.

4. Огляньте з'єднання вхідного роз'єму і мідних контактних доріжок на основній платі музичного центру. Паяльником відновите пайку в тих місцях, де вона пошкоджена. Для цього краще використовувати низькотемпературні припої, що плавляться при 100 градусах, або взагалі струмопровідний клей, Щоб не порушити цілісність дрібних деталей плати.

5. Програйте музичний центр у всіх можливих режимах (радіо, касети, програвач MP3) і перевірте порушення. Якщо у всіх режимах звук відтворюється з однаковими перешкодами, значить справа в вихідному тракті посилення. Поломка в підсилювачі потужності. Щоб її усунути, Замініть зіпсовану мікросхему підсилювача на працездатну.

6. Після усунення несправності ще раз уважно огляньте основну плату. На ній можуть бути погано пропаяні місця, що роздулися конденсатори, потемнілі доріжки та інші дефекти, які можуть незабаром дати про себе знати. Замініть всі «підозрілі» деталі. Таким чином, ви уникнете чергову поломку вашого музичного центру і продовжите життя своєї техніці....

Відповідь на запитання: Як полагодити музичний центр