Як поліпшити аналоговий сигнал

Posted by Admin on 3-10-2014, 23:13 in Hi-Tech

Аналоговий сигнал, рухаючись на ваш телевізор, може погіршитися з кількох причин. Для того щоб виправити таке становище, необхідно перш встановити причину несправності.

Вам знадобиться:
- Перехідник або підсилювач сигналу аналогової антени.

Інструкція:
1. Для поліпшення аналогового сигналу, Що надходить на ваш телевізор, скористайтеся спеціальним підсилювачем сигналу, які ви можете купити у точках продажів побутової техніки і електроніки. Вони досить легко встановлюються, мають в комплекті керівництво користувача та інструкцію по підключенню, однак будьте уважні - незважаючи на всі ці плюси, є й негативні сторони. Одна з них - невірна настройка підсилювача здатна справити ефект, зворотний бажаному. Тому довірте установку професіоналам.

8. Якщо раптом якість прийому аналогового сигналу впало за час користування антеною, поліпшите його, перевіривши цілісність кабелю у вашому будинку і виправивши знайдені пошкодження. Зверніть увагу, що кабель повинен розташовуватися так, щоб його не зачіпала двері в отворі при відкритті, щоб він не розташовувався під важкими предметами і не піддавався будь-якому іншому механічному впливу, яке здатне його пошкодити.

3. Для усунення сильного пошкодження антенного кабелю скористайтеся спеціальним перехідником. Відріжте зіпсовану ділянку, по обидві сторони перехідника вставте дроти в спеціальні роз'єми.

4. Зверніть увагу на тип вашого кабелю, оскільки слабо екрановані можуть не сприяти поліпшенню якості прийнятого аналогового сигналу, замініть їх на інші і перевірте після цього якість зображення. Зверніть увагу, що в деяких випадках аналоговий сигнал поліпшити можна нічим, залишається тільки скористатися цифровим телебаченням. Таке можливо, якщо, наприклад, ви знаходитесь на досить віддаленій відстані від телевізійної вежі (близько 30 кілометрів і більше). Якщо ви знаходитесь при цьому в малонаселеному пункті, переконайтеся попередньо в тому, що рівень цифрового сигналу там не буде гірше аналогового....

Відповідь на запитання: Як поліпшити аналоговий сигнал