Як зарядити акумулятор Solite

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Hi-Tech

Зарядка акумулятора автомобіля ні в якому разі не повинна відбуватися в домашніх умовах і вже тим більше в квартирі. Виконуйте всі необхідні дії в провітрюваному приміщенні.

Вам знадобиться:
- Керівництво користувача.

Інструкція:
1. Зніміть акумулятор з машини або просто знайдіть і виконайте відключення від нього плюсового і мінусового дроту, не витягуючи його з автомобіля. Надалі обов'язково дотримуйтесь схему підключення даних проводів. Викриття захисні елементи кріплення акумулятора.

4. Перевірте рівень вмісту електролітів - це необхідно робити обов'язково при кожній зарядці, якщо не хочете зіпсувати прилад. Якщо так цього мережевий провід зарядного пристрою знаходився в розетці, вийміть його з джерела живлення.

3. Накиньте клеми з зарядного пристрою на ваш акумулятор. Обов'язково дотримуйтесь полярності при підключенні; перевірте цей момент кілька разів ще до того, як включіть зарядний пристрій в джерело подачі електрики. Долийте дистильованої води в акумулятор, щоб не підпалити частину його пластин, якщо при перевірці електролітів був виявлений відповідний недолік.

4. Дуже важливий момент. Не забудьте дотримуватися це умова кожен раз перед зарядкою: провід до цього моменту не повинен бути підключений до джерела живлення; на всяк випадок не залишайте його в такому положенні, щоб надалі не забувати цю умову.

5. Дочекайтеся закінчення процесу зарядки акумулятора - це може зайняти кілька годин. Час може залежати від різних умов, не тільки від його ємності. Незважаючи на загальні правила зарядки акумуляторів перевіряйте вказівки в інструкції саме до вашої моделі, Оскільки вона має свої особливості.

6. Частіше читайте тематичні форуми, які містять відгуки і поради інших користувачів акумуляторів виробництва Solite. При виконанні зарядки акумулятора автомобіля не перебуваєте в одному приміщенні з пристроєм, оскільки це шкідливо, а в деяких випадках і небезпечно для вашого здоров'я....

Відповідь на запитання: Як зарядити акумулятор Solite