Як поліпшити прийом каналів

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Hi-Tech

Сьогодні вже важко уявити собі хоча б один день, проведений без перегляду улюбленої передачі або кінофільму. Але хоча на дворі вже 21 століття, на жаль, не всі любителі ТБ можуть похвалитися якісним зображенням екрану.

Інструкція:
1. Чітке, без роздвоєнь і брижах зображення говорить про високоякісний прийомі сигналів ТВ. Якщо у вас з'явилися проблеми з картинкою, переконайтеся, що справа не у вашому телевізорі (перевірте всі налаштування, використовуючи інструкцію з використання вашого телевізора). Якщо ж з ним все в порядку, то спробуйте посилити прийом сигналу.

6. Посилення сигналу супутникового ТБ. Погане зображення може бути наслідком того, що «тарілка» попросту збилася. Зазвичай це відбувається після якогось удару або пориву вітру. В даному випадку настройте антену на супутник вручну (обертайте її в різні боки і зафіксуйте супутникову тарілку в положенні, при якому буде спійманий найпотужніший сигнал). Зовнішньої перепоною на шляху ТВ-сигналу може бути як гілка дерева, так і дах сусіднього будинку. Поміняйте діаметр дзеркала антени, збільшивши його. На кількості прийнятих каналів це не позначиться, а ось їх якість повинна буде покращитися.

3. Посилення сигналу звичайної антени. Якщо у вас - звичайна антена, і раптом раптово погіршився прийом каналів, причин може бути кілька. Спробуйте обертати антену в різні сторони (вона повинна буде зловити найбільш потужний сигнал, який і забезпечить якісне зображення). Постарайтеся встановити антену так, щоб між нею і джерелом сигналу було мінімум перешкод. Краще місце для цього - дах будинку.

4. Поліпшити прийом каналів можна і використовуючи антенний підсилювач. Якщо він вийшов з ладу або його не було в комплекті з антеною, купіть новий (назвіть продавцю модель і марку телевізора і Вид Антени). Встановіть межу посилення відповідно до рівнем перешкод. Щоб зменшити їх рівень, використовують екрановані зниження (під'єднайте антену до телевізора за допомогою коаксіального кабелю).

5. Якщо у вас кабельне ТБ, то, швидше за все, серйозних проблем із зображенням не виникне взагалі. Поліпшити прийом каналів в даному випадку самостійно не вийде. Вам треба буде звернутися в сервісну компанію....

Відповідь на запитання: Як поліпшити прийом каналів