Як поліпшити телевізійний сигнал

Posted by Admin on 25-06-2013, 08:11 in Hi-Tech

Вже давно телевізор став невід'ємною частиною життя. З його допомогою можна завжди залишатися в курсі останніх подій, дивитися улюблені фільми і серіали, вивчати нове, переглядаючи наукові передачі. Однак переглядати телевізор зручно і комфортно тільки в тому випадку, якщо він показує без перешкод.

Вам знадобиться:
Набір інструментів, паяльник, припій, флюс, перехідник, керівництво по експлуатації супутникової тарілки.

Інструкція:
1. Визначте, як ваш телевізор приймає сигнал. Найвища якість має кабельне телебачення. Якщо у вас саме такий спосіб підключення і на екрані маються перешкоди, то вивчіть стан телевізійного кабелю. Причиною перешкод може стати порушення цілісності оболонки. Знайдіть місце, де кабель порушений. Ні в якому разі не скручуйте дроти і не замотувати їх ізоляційною стрічкою, так як при такому з'єднанні частина сигналу буде втрачатися. Відріжте пошкоджену ділянку і встановіть перехідник. Також зверніть увагу на стан штекера. Якщо він окислився, то очистіть його ганчіркою, змоченою в спирті.

8. Якщо ваш телевізор ловить сигнал при допомоги супутникової тарілки, то уважно прочитайте посібник з експлуатації. У ньому зазначено спосіб налаштування самої тарілки. Перевірте правильність її складання. Врахуйте, що тарілка, розташована усередині приміщення, ловить набагато гірше. Тому супутникові тарілки краще всього розташовувати на вулиці. Дізнайтеся, в якій стороні від вашого будинку знаходиться найближча вишка. Направте тарілку в її бік. Регулюйте напрямок тарілки до тих пір, поки сигнал не стане чітким. Захистіть її птахів, які також можуть стати причиною погіршення якості сигналу. Для цього зробіть короб із сітки за розміром тарілки.

3. Купуйте спеціальний ресивер. Він під'єднується між тарілкою і телевізором і підсилює подається сигнал. При покупці будьте дуже уважні. Вислухайте все, що вам скаже продавець-консультант. Вибрати найоптимальніший варіант. Якщо ви дивитеся телевізор на комп'ютері, використовуючи ТВ-карту, то встановіть утиліту, яка дозволить фільтрувати і покращувати отримуваний сигнал. Також варто зауважити, що багато дешеві ТВ-тюнери страждають поганою збіркою. У них занадто близько розташовані різні частини. Якість спайки залишає бажати кращого. У такому випадку може допомогти перепайка нутрощів ТВ-тюнера....

Відповідь на запитання: Як поліпшити телевізійний сигнал