Як полагодити стільниковий

Posted by Admin on 12-03-2014, 22:07 in Hi-Tech

Поломка стільникового телефону може наступити в будь-який момент. Можна назвати цілий спектр причин, що викликають некоректну роботу пристрою або повне припинення його експлуатації. Ви можете звернутися до фахівців, проте більш вигідним буде самостійний ремонт стільникового - якщо, звичайно, ви володієте певними навичками.

Вам знадобиться:
Набір викруток (бажано маленьких), тюбик з суперклеєм (на екстрений випадок), запасні частини для заміни застарілих або мають дефект, мелкодисперсная паста, засіб для очищення від пилу.

Інструкція:
1. Огляньте корпус телефону на предмет тріщин і подряпин. Найчастіше розкол самого «тіла» мобільника може викликати нестабільність в його роботі. До прикладу, якщо акумулятор перестає щільно прилягати до контактів на платі, то в такому випадку телефон буде мимовільно відключатися при натисненні на нього рукою. Видаліть всі рухомі деталі старого корпусу (задню кришку, передню панель, клавіатуру). Якщо корпус не підлягає відновленню, у зворотному порядку встановіть новий. Закріпіть всі за допомогою викрутки. У випадку, якщо старий корпус можна відреставрувати, проклейте його ізоляційною стрічкою, а тріщини зміцните суперклеєм. Дайте корпусу висохнути, після чого монтуйте його на місце. Подряпини на дисплеї можна видалити за допомогою дрібнодисперсного пасти.

2. Очистіть телефон від пилу. Проблеми з клавіатурою можуть бути викликані саме накопичилася шаром бруду. Пил можна видаляти за допомогою спеціальних засобів або проспіртованою ватного диска. Якщо клавіатура зламана, замініть її на іншу.

3. Поломки стільникових телефонів часто можуть бути викликані попаданням вологи всередину корпусу. Розберіть пристрій і ретельно просушіть всі його складові. Можна використовувати фен або тепловентилятор. Якщо телефон не вмикається і після цього - несіть його в сервісний центр.

4. Перевірте акумулятор. Якщо він сильно нагрівається, то в цьому випадку його буде більш доречним замінити на новий....

Відповідь на запитання: Як полагодити стільниковий