Як заряджати акумулятор правильно

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:19 in Hi-Tech

Грамотна зарядка акумулятора - запорука його стабільної і довговічної роботи. Акумулятор будь-якого пристрою слід заряджати, дотримуючись певних правил, які є невід'ємною частиною його експлуатації.

Інструкція:
1. При покупці пристрою, оснащеного акумулятором, обов'язково ознайомтеся з інструкцією та з'ясуйте, як слід доглядати за акумулятором і підтримувати його в порядку. Як правило, перше використання свіжокупленими гаджета в автономному режимі повинно проводитися до повної розрядки акумуляторної батареї, після якої акумулятор необхідно підключити до зарядного пристрою і заряджати протягом 12-15 годин. Дана проедура дозволить "розробити" акумулятор і вивести його на повну потужність за рахунок найбільш раціонального використання всієї місткості. Таких циклів повної розрядки і тривалої зарядки повинно бути як мінімум три.

2. Під час експлуатації пристрою намагайтеся також використовувати акумулятор повністю, не допускаючи частих підключень не повністю розрядженого акумулятора до зарядного пристрою. Часта зарядка може нашкодити акумулятору і значно зменшити його ємність. З'ясуйте оптимальний час зарядки акумулятора, і не заряджайте його зайвий час. Це може згубно позначитися на його працездатності. Зупиняйте зарядку тоді, коли індикатор (або повідомлення на екрані) проінформує вас про завершення.

3. Час від часу робіть повні цикли розрядки і зарядки акумулятора, такі ж, як і відразу після покупки. Це допоможе продовжити термін служби акумулятора і трохи "розгойдати" втрачену в процесі експлуатації ємність....

Відповідь на запитання: Як заряджати акумулятор правильно