Як поміняти динамік на телефоні

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Hi-Tech

Сучасні телефони вже давно вийшли за рамки кишенькових «дзвонилок» і гаджетів для набору та відправки СМС. Можливість прослуховування музики та перегляду відео активно використовується власниками мобільного апарата, тому одне з оснащень сучасного телефону - динаміки, часто бувають схильні до поломок і виходять з ладу.

Вам знадобиться:
- Набір викруток;
- Вологі серветки або ватяний диск, змочений спиртом;
- Новий динамік, який буде монтуватися замість зламаного.

Інструкція:
1. Купіть новий динамік (оригінальний або неоригінальний), відповідний для вашої моделі стільникового телефону. Обов'язково зверніть увагу на відповідність всіх звукових характеристик (гучність Динаміка, Частота та ін), так як динаміки для стільникових телефонів різних моделей відрізняються один від одного. Не треба гнатися за оригінальними запасними частинами для мобільних телефонів, які так наполегливо рекламуються і пропонуються продавцями. Така деталь, як динамік буде працювати коректно незалежно від свого походження. Це дозволить вам заощадити грошові кошти, так як різниця в ціні буде досить значною.

2. Зніміть корпус телефону і відкріпити гвинти, які заважають вам дістатися до старого динаміка. Якщо є пластмасові клепки, то їх потрібно акуратно зрізати.

3. Демонтуйте старий динамік. Робити це треба максимально акуратно, Контакти не повинні бути сильно зачеплені і в результаті цього пошкоджено.

4. Акуратно очистіть від пилу звільнилося простір. Зробити це можна за допомогою вологої серветки або проспіртованою ватного диска.

5. У зворотному порядку приступите до монтажу нового динаміка. Під'єднайте контакти. У деяких випадках може знадобитися додаткова подпайкі. Новий динамік повинен прилягати щільно, інакше він буде видавати сторонні шуми і звукові коливання. Використовуйте двосторонній скотч, який можна буде трошки прогріти для того, щоб новий динамік повністю встав на місце....

Відповідь на запитання: Як поміняти динамік на телефоні