Як поліпшити сигнал на телевізор

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Hi-Tech

Добитися максимально чіткої передачі зображення на екран телевізора можна за допомогою досить сильного сигналу. Але його потужності дуже часто не вистачає, і виникають перешкоди. В залежності від типу підключення телебачення сигнал може підсилюватися. І здійснити це можна кількома способами.

Інструкція:
1. З'ясуйте причину низької потужності сигналу. Якщо ви є абонентом кабельного телебачення, то в першу чергу перевірте цілісність ізоляції кабелю. Дуже часто він перекручується або передавлюється, і через це порушується сигнал. Виправте виявлені пошкодження. За великим рахунком, чим коротше буде кабель, Тим краще.

6. Зверніться в техпідтримку компанії, яка надає послуги ТБ. Але можна справитися і самостійно. Виріжте пошкоджену ділянку кабелю і впаяти перехідники, заново його з'єднавши. Таким чином, необхідність посилення потужності сигналу автоматично відпаде.

3. Здійсніть такі ж маніпуляції у разі використання супутникової антени або звичайної телевізійної антени. Причина слабкої потужності сигналу може полягати в простому нехтуванні правилами установки антени. Вона повинна бути встановлена з того боку, де проходженню сигналу не заважають ніякі значні перепони (велике дерево або будівля).

4. Уважно читайте інструкції при установці подібних антен. У разі якщо антена все ж встановлена правильно, перевірте систему комутації. Усуньте неполадки з підключенням, і потужність сигналу посилиться.

5. Придбайте ресивер більшої потужності, посиливши таким чином сигнал. Встановіть його згідно інструкції або зверніться за допомогою до фахівця. Ресивер - невід'ємна частина мережі супутникової антени, від якої залежить кількість і чіткість прийому каналів. Навіть якщо ви власник надпотужної антени, але ресивер у вас слабкий, то це цілком може стати причиною низького сигналу.

6. Якщо ж у вас звичайна телевізійна антена, то виберіть оптимальний напрямок для уловлювання сигналу. Якщо на шляху прийому не буде ніяких великих будов та інших перепон, то потужність буде вище, і якість передачі каналів суттєво покращиться....

Відповідь на запитання: Як поліпшити сигнал на телевізор