Як поліпшити ТВ-сигнал

Posted by Admin on 29-05-2013, 20:12 in Hi-Tech

Рівень телевізійного сигналу залежить від багатьох параметрів. Якщо підключення відбувається за допомогою дротових технологій, то проблема з якістю найчастіше вирішується за допомогою усунення несправності проводів. Якщо ж у вас супутникова антена, тут, цілком можливо, може знадобитися додаткове обладнання.

Вам знадобиться:
- Перехідник або ресивер.

Інструкція:
1. Якщо ви користуєтеся кабельним телебаченням і при перегляді були виявлені проблеми, пов'язані з погіршенням якості переданого сигналу, перевірте стан кабелю. Якщо його цілісність була порушена, придбайте в точках продажів радіотехніки спеціальний перехідник.

6. Відріжте пошкоджений ділянка кабелю і обидві його сторони підключіть до купленого переходнику. Також можна спостерігати погіршення сигналу, пов'язаного з неправильним ремонтом кабелю, таке трапляється, якщо замість того, щоб використовувати перехідник, просто заклеїли ізоляційною стрічкою пошкоджену ділянку, а цього робити не можна. Найбільш правильним рішенням даної проблеми буде виклик майстра додому. Також надалі слідкуйте за станом кабелів, а краще всього сховайте їх під плінтус.

3. Для поліпшення сигналу супутникової телевізійної антени придбайте спеціальний ресивер, після під'єднання якого якість зображення помітно покращиться. При виборі апаратури краще всього керуватися відгуками власника даних пристроїв.

4. Враховуйте такі параметри, як кількість каналів посилення, підтримувані ресівером, зрозумілість інтерфейсу, загальна думка про виробника, підтримувані формати, з якими він працює. Також зверніть увагу на функціональність даного пристрою, оскільки багато з них мають переваги у вигляді додаткових можливостей.

5. Якщо якість прийнятого супутниковою антеною сигналу погіршилося через деякий час після початку користування послугами вашого провайдера, зверніться до служби технічної підтримки для з'ясування причин. Якщо вони не будуть усунуті, розгляньте інші варіанти постачальників даних послуг. При цьому найкраще керуватися відгуками користувачів даної компанії, почитати які ви можете на спеціальних тематичних порталах....

Відповідь на запитання: Як поліпшити ТВ-сигнал