Як поливати бамбук

Posted by Admin on 14-06-2013, 21:01 in Квартира і дача

У кімнатному інтер'єрі набули поширення карликові форми бамбука. Деякі види досягають довжини в 1 метр - це бамбук строкатий, інші можуть вирости до 3 метрів, а бамбук сизуватий не підніметься вище 40 см. Досить ефектно виглядає як одиночний стовбур в діжці, так і зі смаком оформлена композиція з одного або декількох видів бамбука різної форми. Але, як і будь-якому домашньому рослині, карликовій бамбуку потрібен відповідний догляд.

Інструкція:
1. Бамбук дуже невибагливий, але незважаючи на це, все ж потребує у світлі і прохолоді. І, звичайно, бамбуку покладено регулярний полив. Взимку рослина витримує температуру 12-16оС. Але полив повинен бути рясним. Те ж саме стосується і літа. Земля під стеблом не повинна пересихати.

8. Сам стебло бамбука чудово переносить сухе повітря, його листя і стовбур не вимагають частих обприскувань. Однак у період зростання (Влітку) його все ж слід регулярно змочувати теплою водою і іноді підгодовувати.

3. Кімнатний бамбук зовсім не обов'язково поливати щодня - це буде залежати від різновиду рослини. Воно саме «підкаже», що йому потрібно. Головний індикатор - стан грунту. Суха або швидко всихаюча земля потребує частого зволоження і підгодівлі, а волога, пухка з появою запаху або цвілі вкаже на те, що полив надмірний. Скрутили і пожовкле листя свідчить про брак зволоження, а ось отвисание пагонів і листочків, навпаки - про надлишки вологи.

4. Для поливу використовуйте відбудовану воду кімнатної температури. Її можна розвести міцною заваркою, але без чаїнок, вони можуть викликати загнивання коренів. Не варто поливати бамбук водою з-під крана, хлор пригнічує рослину. Можна скористатися талою водою, приготовленої в домашніх умовах. З квітня по серпень кожні два тижні бамбук можна підгодовувати комплексними добривами (наприклад, «Веселка», «Ісполін», «Ідеал»).

5. Якщо бамбук росте в ємності з водою, а не в грунті, достатньо міняти воду раз на два тижні і підгодовувати мінеральними добавками - вони забезпечать гарне харчування і правильний розвиток....

Відповідь на запитання: Як поливати бамбук