Як поліпшити дизайн ванної

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Квартира і дача

При оформленні дизайну житла можна обійти увагою жодну з кімнат, в тому числі і ванну. Вона повинна бути не тільки функціональною, але елегантною і комфортною. Адже саме в цьому приміщенні дуже важливо створити атмосферу зручності та відпочинку.

Інструкція:
1. Визначтеся з колірним рішенням. Якщо віддаєте перевагу стриманість у всьому - можете оформити стіни ванної в нейтральних або пастельних тонах. Однак у виборі кольору варто враховувати і загальний стиль дизайну. Так, якщо у ванній, виконаної в класичному стилі, стіни можуть бути білими або сірими, то зі стилем кантрі набагато краще поєднуються відтінки коричневого і жовтого, рожевого і м'якого синього кольорів. Також виграшним рішенням може стати оформлення однієї стіни в яскравих тонах, а решту - в нейтральних.

2. Якщо ваша ванна кімната має досить скромні розміри, при оформленні стін не використовуйте варіант світлий верх - бордюр - темний низ. Так ви візуально зробите простір ще більш обмеженим. Однак від контрастів в оформленні, безсумнівно, відмовлятися не варто. До прикладу, можете візуально збільшити приміщення, оформивши одну стіну світлим кольором, а наступну - темним. Якщо ж ви хочете викласти стіни плиткою, враховуйте, що великоформатна плитка для невеликої ванної не підійде.

3. Приділяйте увагу деталям. Постарайтеся, щоб килимок, дзеркало, фіранка для душу були оформлені не тільки в одній колірній гамі, але і в одному стилістичному напрямку. Варто подбати і про те, щоб і інші аксесуари, наприклад, мильниці, утримувачі для зубних щіток, виглядали як однорідний набір. Щоб кімната не була нудною, знадобляться яскраві деталі. Наприклад, зробити яскравий акцент ви можете за допомогою повішених у ванній барвистих рушників.

4. За бажанням прикрасою вашої ванної можете зробити різні рослини і квіти. Хоча може здатися, що велика вологість і підвищена температура не підходять для рослин, однак для багатьох з них саме такий мікроклімат є ідеальним. Так, в мініатюрній ванній можете спробувати вирощувати такі рослини як циссус антарктичний або сціндаптус золотистий. Якщо ж приміщення просторе - посадіть великі рослини, наприклад, фікус Бенджаміна, нефролепіс або пальму. Розміщувати рослини у ванній можете по своєму смаку - фікус може стояти на підлозі, а невеликі вазони можуть прикрасити ніші стін....

Відповідь на запитання: Як поліпшити дизайн ванної