Як заховати холодильник

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Квартира і дача

Холодильник - це найбільший побутовий прилад на кухні. Часто буває, що зовнішній вигляд цього агрегату не відповідає дизайну кухні. А ще згодом на поверхні з'являються дефекти, які складно замаскувати. Найпростіший спосіб виправити таку ситуацію - вбудувати холодильник в шафу.

Інструкція:
1. Спочатку з допомогою рулетки виміряйте габарити холодильника (висоту, ширину і глибину), запишіть ці параметри на папері.

2. Визначте місцезнаходження радіатора. Якщо холодильник новий, радіатор, швидше за все, розташовується знизу, якщо ж модель трохи застаріла, радіатор може знаходитися позаду. У цьому випадку до вимірювання параметру глибини додайте ще розмір радіатора і 2-3 сантиметри запасу, щоб при запуску холодильника, вібруючі частини не торкалися поверхонь.

3. Накресліть макет майбутньої шафи, в який будете ховати холодильник, вказавши розміри всіх панелей. При плануванні розмірів залиште з кожного боку двосантиметрові зазори між стінами шафи і холодильника. У цьому випадку холодильник буде легше помістити в шафу, відчиняти дверцята, та й вентиляція простору між шафою та холодильником теж не зашкодить.

4. При плануванні врахуйте, що задню стінку шафи або не встановлюють взагалі або роблять її гратчастої в цілях кращої вентиляції. Для жорсткості конструкції досить поставити 3-4 (залежно від розміру) перемички.

5. Якщо висота холодильника дозволяє, зробіть над ним невелику антресоль, але не на всю глибину - залиште близько 10 сантиметрів від задньої стіни вільними для того, щоб випаровується холодильником волога могла вільно виходити з шафи.

6. Купите в спеціалізованому магазині всі необхідні для побудови шафи елементи (знадобляться панелі для створення стінок, дверець для антресолі, ручки для Дверей, Фурнітура для кріплення дверей, кріплення для стінок, шуруповерт, а також плівка під колір панелей для обклеювання передній частині холодильника). Попросіть, щоб в магазині вам розрізали панелі за розміром стінок майбутньої шафи.

7. Зберіть шафа (крім дверцята), встановіть його на місце і помістіть в нього холодильник. Після цього навісьте дверцята (або дверцята, якщо вашим планом передбачено 2-дверний шафа). Не забудьте обклеїти передню частину холодильника самоклеїться плівкою....

Відповідь на запитання: Як заховати холодильник