Як поливати декабрист

Posted by Admin on 21-03-2014, 03:13 in Квартира і дача

Декабристи радують своїх господарів ніжними квітами в той час, коли інші рослини переживають період зимового сну. Забезпечити сприятливі умови даного виду не складе труднощів, якщо правильно витримати температурний і світловий режим. Важливу роль відіграє і обсяг поливів, який змінюється разом з порами року.

Інструкція:
1. Зима - особливо важливий час для декабриста, тому що саме тоді він набирає бутони і зацвітає. Забезпечте рослині регулярний полив і підгодовуйте добривами, призначеними для кактусів. Квітів варто чекати в грудні або січні. У період, коли декабрист набере бутони, ставлення до нього має стати особливо дбайливим. Не можна міняти звичних умов квітки, що стосується температури, достатку світла і обсягу поливів. Горщик також краще не зрушувати з місця. Починаючи з лютого, поступово скорочуйте полив і перенесіть рослина в темне більш прохолодне місце. Сплячка у цієї квітки триває з лютого по середину-кінець березня. У цей час декабрист набирається сил перед наступним сезоном.

2. Навесні поверніться до колишнього обсягу поливу. Хоча декабрист і відноситься до кактусам, він не так добре вміє накопичувати воду, тому потребує практично в тому ж режимі поливу, що і різноманітні листяні рослини. Визначити, чи потрібна декабристу вода, можна по верхньому шару грунту. Однак більш надійним способом буде занурити в землю дерев'яну паличку або палець, Щоб визначити вологість більш глибоких шарів. Надлишок води може призвести до того, що корені загинє і рослина зав'яне.

3. Влітку потреби декабриста багато в чому залежать від температури повітря. Квітка «любить» яскравий світло і тепло. Прямих сонячних променів все ж слід уникати, тому краще заховати горщик за віконним тюлем, який розсіює світло. Пам'ятайте, що чим жарче в кімнаті, тим швидше буде висихати грунт і тим більше рослина буде мати потребу в поливі. Щоб декабрист ріс здоровим і сильним, використовуйте «м'яку» воду.

4. Восени декабрист готується до цвітіння. Обсяг поливу слід поступово зменшувати, а температуру повітря знижувати до 12 - 14 градусів. Не бійтеся переморозіть квітка. Незважаючи на всю свою теплолюбивість, декабрист легко переносить «похолодання» аж до 9 - 10 градусів. Недолік води і прохолодне повітря допоможуть новим зав'язі сформуватися. Знову збільшувати полив можна з листопада місяця, при цьому підвищивши температуру до 15 градусів....

Відповідь на запитання: Як поливати декабрист