Як поліпшити характеристики двигуна

Posted by Admin on 26-06-2013, 18:59 in Авто

Багато автолюбителів намагаються поліпшити характеристики двигуна на своєму автомобілі. Для цього існує безліч способів, але багато хто з них надають згубний вплив на термін служби мотора.

Вам знадобиться:
фільтр нульового опору, распредвал, полегшені деталі циліндропоршневої групи

Інструкція:
1. Найбільш безболісним для двигуна способом є установка фільтру нульового опору. Для цього зайдіть в будь автомагазин і підберіть відповідний вам прилад. Зверніть увагу на збільшену дросельну заслінку, яка також не «вдарить» вам по гаманцю. Якщо цього вам здасться не досить, то встановіть у машину спортивний розподільний вал, який на певних оборотах дасть збільшення в потужності приблизно на 20-30%.

2. Пам'ятайте, що підходити до вибору распредвала потрібно дуже ретельно. Існують вали, які збільшують потужність на низьких оборотах обертання, інші на середніх, а деякі - на максимальних, що в кінцевому підсумку веде до зменшення ресурсу двигуна на кілька тисяч кілометрів.

3. Зверніться до фахівців, які проведуть вам чіп-тюнінг двигуна. Пам'ятайте, що при правильному виконанні дана міра збільшить не тільки потужність, але і навіть продовжить термін експлуатації автомобіля. Близько 5% потужності додасть вам установка прямотока, яку можна провести як самостійно, так і в спеціалізованому техцентре.

4. Проведіть більш складну модернізацію двигуна. Для цього встановіть полегшені деталі циліндропоршневої групи, до яких відносяться: шатуни, колінчастий вал, кільця, Поршні і багато іншого. Найбільший внесок тут дасть доопрацювання головки циліндрів, яка включає в себе розширення каналів і позбавлення від різних нерівностей. Пам'ятайте, що це досить трудомістка і довга робота, яка в кінцевому підсумку додасть вам близько 20% нових потужностей.

5. Всі інші способи збільшення потужності і поліпшення характеристик двигуна є досить витратними і вимагають наявності спеціальних знань і умінь, а також спеціального обладнання. Тому такого виду роботи краще довіряти професіоналам....

Відповідь на запитання: Як поліпшити характеристики двигуна