Як полірувати нож

Posted by Admin on 13-07-2013, 09:03 in Квартира і дача

Ніж - один з найдавніших видів холодної зброї, не тільки дійшов до наших днів, але й повсюдно використовується і понині. У старовину полірування ножа займала досить багато часу і вимагала вправності та вміння. Зараз навіть для такої операції, як сатинована полірування, потрібно лише дисковий верстат і кілька видів спеціального паперу.

Вам знадобиться:
- Полірувальна суміш;
- Полірувальна стрічка;
- Регульований дисковий верстат.

Інструкція:
1. Підготуйте нож для полірування. Для цього бажано зняти клинок з рукоятки, проте можна і просто загорнути рукоятку в тканину або малярську стрічку, щоб уникнути пошкодження зброї.

2. Починати обробку клинка необхідно добре просаленной стрічкою високої зернистості (від 240 до 320 одиниць), використовуючи спеціальну полірувальну суміш. Початкову стадію поліровки можна продовжити на полірувальних диску, проте швидкість його обертання в такому випадку не повинна перевищувати 1750 оборотів в хвилину. В якості полірувальної суміші краще всього використовувати дуже поширену рідина на основі клею SF 300. Початкова стадія полірування завершується, коли на клинку з'являється рівний і одноманітний малюнок подряпин.

3. Потім полірувальний комплект необхідно змінити на склад середнього типу. В даному кроці головне - не переборщити. Як правило, достатньо кілька разів пройтися по обидва боки леза по напряму від обуха до ріжучої крайки. Для цієї стадії рекомендується використовувати так званий «середній» полірувальний склад RCH Green Chrome. По завершенню даного етапу на ножі не повинно залишитися подряпин, а у клинка з'явиться матовий блиск.

4. Остаточна поліровка проводиться на шліфувальному верстаті з використанням кола з прошитої марлі, обертового як і раніше зі швидкістю 1750 обертів на хвилину. На круг попередньо тонким шаром наноситься полірувальна мазь. Поліровку необхідно наносити на круг кілька разів до тих пір, поки клинок ножа не виявиться покритим тонким шаром затверділого складу....

Відповідь на запитання: Як полірувати нож