Як поліпшити якість ТБ-сигналу

Posted by Admin on 15-07-2013, 00:30 in Квартира і дача

Складно уявити квартиру без телевізора, який дуже щільно увійшов в наше повсякденне життя. На жаль, далеко не завжди якість переданого зображення задовольняє користувача. Тому виникає необхідність в його поліпшенні.

Вам знадобиться:
- Спиртосодержащий очищувач;
- Паяльник;
- Новий телевізійний кабель;
- Програми для поліпшення якості сигналу

Інструкція:
1. Дослідіть телевізійний кабель. Його захисний шар не повинен бути порушений. Дуже часто під час ремонтних робіт кабель ненавмисно зачіпають. Його цілісність порушується. Через це якість переданого сигналу помітно падає. Якщо ваш кабель дуже старий, то його слід замінити. Справа в тому, що з часом дроти починають втрачати свої хімічні і фізичні характеристики. Рівень струмопровідність знижується. І це спричиняє за собою погіршення сигналу. Також слід уникати додаткових непотрібних сполук. Якщо кабель занадто короткий, то не слід його нарощувати або робити вставку, так що з'єднуються дроти можуть мати різні перетини і характеристики. Якщо ви все ж вирішили наростити кабель, то місце з'єднання необхідно спаяти. Тоді втрата переданого струму буде мінімальною. Також не забудьте ретельно ізолювати місце з'єднання.

9. Придбайте потужний ресивер. Цей прилад дозволить при підключенні до супутниковій тарілці значно підвищити якість одержуваного сигналу. Альтернативою може служити антенний підсилювач. Такий підсилювач найкраще купувати з роздільним харчуванням, щоб отримати більш чистий сигнал. Рекомендується підключати підсилювачі і супутникову тарілку через мережевий фільтр. Справа в тому, що постійні незначні коливання струму згубно позначаються на таких приладах, а непередбачені різкий стрибок може не тільки створити перешкоди на екрані телевізора, але і вивести з ладу підсилювач і тарілку.

3. Спробуйте поміняти напрям антени або супутникової тарілки. Якщо ви отримуєте сигнал за допомогою зовнішньої антени, то дізнайтеся розташування найближчої телевізійної вишки щодо вашого будинку. Чим вище ви живете, тим сигналом простіше доходити до вас. Якщо ви живете на нижніх поверхах, то попросіть у сусідів зверху дозволу встановити свою антену. Намагайтеся встановлювати антену на тій стороні, яка ближче всього до телевізійної вежі. При підключенні ретельно перевіряйте всі дроти і з'єднання. Штекери на кабелях не повинні бути окислені або забруднені.

4. Встановіть спеціальні програми для поліпшення якості зображення, якщо ви дивитеся телевізійні канали за допомогою комп'ютера. В даний час в інтернеті у вільному доступі є чимала кількість програм, які дозволяють стабілізувати і поліпшити сигнал. Також багато що залежить від телевізійного тюнера. Перед покупкою цього приладу проконсультуйтеся з фахівцем. Краще німого переплатити, але придбати хорошу модель, Яка буде давати відмінний сигнал....

Відповідь на запитання: Як поліпшити якість ТБ-сигналу