Як зберегти тепло в квартирі

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Квартира і дача

Настають холоди, і в квартирі стає прохолодно. Нікому не хочеться викидати гроші на вітер, встановлюючи додаткові електрообігрівачі, які пожирають багато електроенергії. Як зберегти в квартирі дорогоцінне тепло? Які способи є для цього?
Вам знадобиться:
силіконовий герметик, килим, плити для утеплення

Інструкція:
1. Перевірте, чи йде тепло від батареї. Якщо вона гаряча, а приміщення нагрівається погано, значить, є якась перешкода для циркуляції теплого повітря. Наприклад, дуже широкий підвіконня або штори з занадто щільної тканини. Присунути до батареї предмети меблів також можуть заважати поширенню тепла. Батарея може бути трохи теплою з тієї причини, що вона забита домішками. Це відноситься до старих чавунним батареям. У цьому випадку радіатори необхідно прочистити.

2. Велика кількість тепла йде через вікна. Якщо у вас старі розсохлися рами, рекомендується поставити нові віконні конструкції, краще з ПВХ з склопакетами. Такі конструкції, володіючи високим рівнем теплопровідності і герметичності, дозволяють істотно скоротити втрати тепла. Якщо фінансово це неможливо, то проведіть ремонт старих вікон. Замініть пошкоджені скла, Закладіть щілини в рамах і під підвіконням. Краще використовувати силіконовий герметик. Зручні в застосуванні липкі стрічки-утеплювачі, що наклеюються на місця з'єднання рами і скла.

3. Утеплите стіни. Виберіть ту стіну, яка виходить на вулицю, і повісьте на неї килим, краще вовняною. Якщо килим не вписується в дизайн приміщення, утеплите стіну теплоізоляційними плитами, наприклад, Піноплекс.

4. Утеплите вхідні двері. Використовуйте гумові ущільнювачі, які встановлюються по всьому периметру дверного отвору і запобігають попаданню холоду з вулиці. Ваші двері будуть не тільки утримувати тепло, але і перестане неприємно плескати при закриванні.

5. Дорожите теплом. Не тримайте кватирки постійно відкритими, якщо це не потрібно або в квартирі нікого немає. При покупці пластикових вікон попросіть оснастити їх системою клімат-контролю - особливими клапанами, які дозволяють провітрювати приміщення при закритому вікні....

Відповідь на запитання: Як зберегти тепло в квартирі