Як зварити плівку

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Квартира і дача

Сучасне життя важко уявити без таких речей, як поліетиленові пакети: вони використовуються всіма і практично скрізь. А чи знаєте ви, що їх можна виготовляти в домашніх умовах? Для цього потрібно навчитися зварювати плівку.

Вам знадобиться:
- Паяльник;
- Мідна пластина;
- Дриль зі свердлом;
- Зубило;
- Шевські цвяхи;
- Молоток;
- Повсть;
- Наждачний папір;
- Листовий алюміній товщиною 1 мм;
- Фольга або тканину без синтетичних домішок;
- Сталева шайба;
- Латунні шайби;
- М'яка сталь;
- Графітовий порошок;
- Гайки.

Інструкція:
1. Виготовте спеціальну насадку для паяльника: для цього візьміть мідну пластину розміром 40 мм на 20 мм і просвердлите в ній два отвори по діаметру шплінта. Потім зігніть дану пластину в трубку. Одягніть цю трубочку на жало паяльника. Виготовте з мідної пластини кругленьке коліщатко. За допомогою зубила зробіть йому хвилясті краї. Потім за допомогою шевського цвяха закріпіть коліщатко з трубкою.

2. Розжарте паяльник червоності і проведіть по місцю поліетиленовій плівці, де целофан потрібно запаяти або порізати. Після за допомогою повсті видаліть з коліщатка залишки плівки.

3. Зробіть пристосування-насадку для праски, за допомогою якого можна зварювати термопластичну плівку. Це пристосування являє собою Т-подібний профіль з алюмінію довжиною приблизно сорок сантиметрів. Ту частину профілю, за допомогою якої буде проводитися зварювання плівки, зачистите паяльником, а потім наждачним папером. Виріжте з міліметрового листового алюмінію насадку: її габарити - розміри підошви праски з припуском десять міліметрів на загини. В середині за розміром профілю виріжте поздовжнє отвір.

4. Розкладіть зварювану поліетиленову плівку на рівній поверхні. На плівку покладіть фольгу або тканину без синтетичних домішок. Надіньте на праска насадку і не поспішаючи ведіть по зварюваної смужці.

5. Змайструєте терморолік. Зі сталі виготовте дужки для термороліка (товщина приблизно один міліметр), на кінцях яких просвердлите отвори діаметром 5 мм. Зі сталевої шайби зробіть ролик: за допомогою наждачного паперу закруглите його кінці і обробіть робочу поверхню, зробивши її гладенькою. Механічна частина термороліка представлена чотирма латунними шайбами з діаметром 10-12 мм, які обов'язково прошліфуйте. Всі тертьові поверхні обробіть графітовим порошком і зберіть терморолік. Потім за допомогою гайки закріпіть його на жалі паяльника. Регулюйте нагрівання термороліка шляхом ослаблення або прокручування гвинта, що з'єднує це пристосування з жалом паяльника....

Відповідь на запитання: Як зварити плівку