Як зберегти букет троянд свіжим

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Квартира і дача

Троянди - найпопулярніші квіти для подарункових букетів. Відносяться до сімейства рожеві рослини роду шипшина. Мають різноманітний окрас. Ростуть в оранжереях, на садових ділянках. У зимовий період експортуються з Голландії, де вирощуються на величезних плантаціях для експорту по всьому світу. При правильному зберіганні букет троянд залишиться в свіжому і первозданному вигляді протягом одного місяця.

Вам знадобиться:
- Канцелярський ніж;
- Ваза;
- Тепла фільтрована вода;
- «Крізал»;
- Засіб для посуду;
- Густе хлорвміщуючі засіб;
- Аспірин;
- Спирт або горілка;
- Оцет;
- Натуральний лимонний сік.

Інструкція:
1. Щоб букет троянд довго залишався свіжим, підготуйте його до зберігання. У великих квіткових магазинах, які дорожать своїми клієнтами, ніколи не продадуть букет троянд з нижніми листям і шипами. Так як закон успішного квіткового бізнесу полягає в правильній обробці троянд перед продажем. І в першу чергу - це підготовка букета до зберігання.

2. Якщо ви зрізали квіти самостійно або вам їх привезли з садового ділянки, То перше, що ви повинні зробити - це видалити всі шипи гострим канцелярським ножем і очистити стебло від листя не менш ніж на 1/3. Найбільш оптимальним вважається варіант зачистки стебла на висоту вази.

3. Зробіть нові зрізи під кутом 45 градусів на 2 см від початкового зрізу. Наповніть вазу водою не більше, ніж на половину. Вода повинна бути фільтрована з температурою 40 градусів. Додайте у воду 1 пакетик препарату під торговою назвою «крізал». Продається в якому квітковому магазині. Якщо ви поставили букет троянд з використанням даного препарату, то міняйте воду 2 рази на тиждень, Промивайте стебла під проточною водою, робіть новий зріз, мийте вазу і знову розводите зазначене засіб у вазі зі свіжою фільтрованої водою з температурою 40 градусів.

4. Не ставте букет під прямі сонячні промені, тримайте подалі від опалювальних приладів. Не ставте поряд з букетом троянд вазу з фруктами, так як вони виділяють етилен, а він негативно позначається на трояндах.

5. Якщо ви забули купити «крізал», додайте замість нього 10 крапель натурального лимонного соку, оцту або 1 чайну ложку горілки або медичного спирту. В крайньому випадку, можете використовувати 1 краплю засобу для посуду, 1 таблетку аспірину або 1 краплю густого хлорсодержащего засоби. Будь-яке з вказаних засобів розчиніть у теплій воді, наповніть вазу і поставте підготовлений букет.

6. Дотримуючи ці нехитрі правила, ви продовжите життя букету троянд не менше ніж на 30 днів....

Відповідь на запитання: Як зберегти букет троянд свіжим