Як полагодити надувний матрац

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Квартира і дача

Досить часто люди стикаються з проблемою, яка полягає в проколі надувного матраца, використовуваного як ліжко. Дана проблема досить просто вирішується. Полагодити надувний матрац можна своїми руками.

Інструкція:
1. Якщо поріз зроблений шилом, ножем або ж склом, то можна скористатися для відновлення ремонтним комплектом. Найчастіше він поставляється разом з матрацом. Якщо ж ремонтного комплекту не було з матрацом, то його завжди можна придбати в спеціалізованому магазині. Великою популярністю нині користується набір для ремонту надувних матраців Intex 59632. У його комплекті є тюбик надміцного клею і 4 заплатки.

2. Універсальний комплект можна використовувати практично для будь-якого надувного матраца. Відзначимо, перед склеюванням обов'язково потрібно знежирити і зашкурить поверхні. Для знежирення рекомендується використовувати спирт. Зашкурить можна звичайною дрібнозернистим наждачним папером. Після того, як виріб склеєно, їм не можна користуватися близько 4 годин.

3. Надувний матрац також може бути пробитий на пляжі гострим камінцем. В першу чергу необхідно дотримувати правила експлуатації. Саме вони зможуть позбавити вас від безлічі проблем, пов'язаних з матрацом. При дрібних проколах основна проблема полягає в пошуку дірки. Щоб знайти її необхідно надути матрац і занурити його у воду. З місця проколу обов'язково підуть бульбашки. Якщо ж бульбашок немає, то потрібно надувати сильніше. Справа в тому, що прокол може бути дуже маленький. Також коштує врахувати, що коли матрац сильно надутий, його практично неможливо занурити у воду. У такій ситуації необхідно рясно змочити його водою і щільно обмазати милом. У місці проколу будуть з'являтися мильні бульбашки.

4. Також надувний матрац можна відремонтувати за допомогою сирої гуми. Для початку виріжте латочку з гуми. Діаметр її повинен бути на 1. сантиметр більше, ніж діаметр порізу. Потім знежирте і зашкурьте обидві склеювані поверхні. Після цього можна прикладати сиру гуму до матраца. Обов'язково потрібно зверху придавити важким предметом....

Відповідь на запитання: Як полагодити надувний матрац