Як полірувати оргскло

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Квартира і дача

Досить часто виникають проблеми, пов'язані з пошкодженням оргскла. Прибрати подряпини можна самостійно. Також можна легко позбутися слідів агресивного хімічного впливу. Робота вимагає особливої уваги.

Вам знадобиться:
- Скотч;
- Папір;
- Скальпель;
- Лопаточка;
- Шкурка 8002000;
- Бархотка або м'яка ганчірочка.

Інструкція:
1. Для початку потрібно обклеїти робочу поверхню скотчем. Найкраще смужки клеїти внахлест на 1-2 міліметра. Добре підходить для даної роботи скотч, який застосовують для обклеювання багетів. За допомогою скальпеля обріжте зайвий скотч. Потім лопаткою зробіть правильні закруглення в кутах. Після цього можна переходити до полірування. Для цієї мети зазвичай використовується шкурка 800. Зачистка повинна виконуватися рівномірно по всій поверхні скла. Виконуйте цю акуратно і рівномірно.

2. Тепер можете протерти і подивитися на результат. Скло повинно повністю перестати бути прозорим. Не потрібно зневірятися і піддаватися паніці. Якщо ваше скло рівномірно непрозоро, то все йде правильно. Якщо є нерівності і западини на склі, то необхідно шкурить до того моменту, поки скло не стане рівномірно матовим. Ритвін бути не повинно.

3. Далі візьміть в руки шкурку 2000 і продовжуйте поліровку. Результат повинен вас обнадіяти. Скло поступово буде набувати якусь прозорість. Врахуйте, скло має бути абсолютно рівно матовим. На ньому не повинно бути не однієї подряпини, плями або поглиблення. Якщо маються на ньому темні плями, то можна повернутися до шкірці 800. Після того, як результат вас цілком влаштує, можна добре витерти поверхню.

4. Після цього потрібно на м'яку тканину нанести полірувальну пасту. На даний момент їх величезна безліч на ринку. Рекомендується використовувати японські полірувальні пасти. Рівномірними рухами поліруйте скло. Воно буде на очах набувати блиск. Після того, як ви добре відполірували скло, уважно його огляньте. Саме на даному етапі можуть виявитися подряпини і западини. Якщо отриманий результат вас не влаштував, то можете повторити процедуру заново. Робіть це поки не досягнете бажаного результату....

Відповідь на запитання: Як полірувати оргскло