Як полагодити пилосос

Posted by Admin on 12-08-2014, 19:25 in Квартира і дача

Пилосос - незамінний помічник в домашньому господарстві. Але тільки до тих пір, поки він справно виконує покладені на нього обов'язки. Нерідко буває, що це побутове пристрій виходить з ладу з незрозумілої причини. Іноді несправність може бути легко усунена, в інших випадках доведеться нести пилосос в майстерню. Багато що залежить від правильної експлуатації приладу.

Вам знадобиться:
Тестер, викрутка

Інструкція:
1. Грамотна експлуатація пилососа здатна уберегти його від багатьох несправностей і заощадити ваші гроші. Насамперед, намагайтеся не допускати перегріву двигуна пилососа. Через кожні 20-30 хвилин безперервної роботи слід вимикати прилад на 10 хвилин і давати йому охолонути. Ця рекомендація корисна, якщо вам доводиться обробляти досить великі площі приміщень.

2. Відповідальний вузол пилососа - пилозбірник. Уважно стежте за його заповненням і час від часу очищайте від пилу. Забитий пилом фільтр нерідко призводить до перевантаження двигуна, який при цьому надмірно перегрівається і може вийти з ладу.

3. Найпоширеніша причина несправності в пилососі - обрив електричного кола. Для виявлення обриву скористайтеся тестером. Послідовно перевірте цілісність контакту між ніжками штепсельної вилки, клемами вимикача і електродвигуна. Усуньте виявлений дефект, відновивши контакт. При недбалому поводженні з шнуром можливий обрив струмопровідних жил. У цьому випадку шнур підлягає заміні.

4. Поломку вимикача або регулятора потужності пилососа, а також обрив обмотки електродвигуна вам, ймовірно, не вдасться усунути своїми силами. Якщо пилосос вам дуже дорогий, відправляйте його в ремонтну майстерню. Пам'ятайте тільки, що в деяких випадках ремонт пилососа порівняємо за витратами з покупкою нового пристрою. Вибір залишається за вами....

Відповідь на запитання: Як полагодити пилосос