Як зарядити необслуговувані акумулятор автомобіля

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Авто

Багато власників автомобілів рано чи пізно стикаються з необхідністю зарядити необслуговувані акумулятор. Зробити це цілком можливо, проте неправильна підзарядка може призвести до неприємних наслідків аж до поломки акумулятора.

Інструкція:
1. В першу чергу вирішите, чи будете ви знімати акумулятор або зарядіть його прямо в машині. У першому випадку зарядити акумулятор буде трохи легше, однак якщо у вашому автомобілі встановлена електроніка (сигналізація, Магнітола, Клімат контроль і т.п.), то налаштування цих пристроїв зіб'ють. У другому випадку всі налаштування збережуться, проте в процесі зарядки акумулятора доведеться дотримуватися особливої обережності, щоб не пошкодити струмопровідні елементи.

2. Перш ніж заряджати необслуговувані акумулятор, підготуйте його. Акумулятор слід заряджати в теплому і сухому місці (якщо ви не плануєте витягувати його з автомобіля, то достатньо буде поставити Машину В гараж). Якщо автомобіль стояв у холодному місці, залиште акумулятор в теплі на кілька годин, щоб він прогрівся до кімнатної температури. Якщо акумулятор буде заряджатися безпосередньо в машині, попередньо вимкніть або переведіть в сплячий режим запалювання і всі додаткові електричні прилади. Зніміть з акумулятора параметри: прозорість електроліту і його щільність по банкам, напруга на клемах. Також визначте, в частковій або в повній зарядці потребує акумулятор.

3. Використовуйте зарядний пристрій, який на виході підтримує заздалегідь заданий напруга і контролює струм. Забезпечте максимально стабільний контакт акумулятора із зарядним пристроєм. Зверніть увагу: напруга на клемах під час зарядки ні в якому разі не повинно перевищувати 155 В. При занадто глибокому розряді рекомендується спочатку заряджати акумулятор при напрузі 12 В, а потім, коли струм збільшиться до 1 10 ємності акумулятора, підвищіть напруга до 144 В. Заряджайте акумулятор до тих пір, поки струм зарядки не впаде до 200 мА при напрузі на клемах 144 В....

Відповідь на запитання: Як зарядити необслуговувані акумулятор автомобіля