Як зберегти воду

Posted by Admin on 27-06-2013, 20:39 in Квартира і дача

Чи кожен чоловік замислюється про те, що він не тільки економить свої кошти, економлячи воду, але й вносить свій внесок у збереження живої природи? Візьмемо середній місто на планеті чисельністю 1-2 млн. чоловік. Якщо кожен його мешканець буде в день економити 10 л води, то з такої кількості води вийде озеро в 1 км діаметром і глибиною в 5 метрів! А якщо ви скористаєтеся наступними радами, ви напевно зможете заощаджувати і більше. Тоді питна вода буде витрачатися повільніше, а стічні води будуть повільніше скупчуватися.

Інструкція:
1. Якщо у вашому будинку є капаючі крани, полагодите їх або заміните новими. Кожен несправний кран може за добу накапати від 30 до 200 літрів води. Усувайте несправності в міру їх появи.

2. Під час гоління або чищення зубів не тримайте воду відкритою. Для чищення зубів краще налийте воду в стакан. Так ви заощадите до 15 л за хвилину. Під час миття посуду кран відкритим весь час теж не тримаєте. Якщо у вашій ванні два відділення, в першому (наповненому водою) мийте посуд при закритому сливі, а в друге налийте води для остаточного ополіскування посуду. Так ви не тільки зменшите споживання води в 3-5 разів, але і заощадите засіб для миття посуду.

3. Пам'ятайте, що води більше витрачається під час прийняття ванни, ніж душа. Витрата води також можна зменшити, встановивши в душі економічну насадку на шланг з отворами меншого діаметра.

4. Використовуючи переривник або систему подвійного зливу у вашому туалеті, ви можете економити на кожного члена сім'ю близько 10000 літрів води в рік.

5. Встановивши ричагові змішувач, якнайшвидше домогтися потрібно температури води, а значить, більше води заощадити. Із змішувачем з двома рукояткам все складніше.

6. Посудомийну і пральну машинку намагайтеся використовувати виключно при повному завантаженні.

7. Позбавтеся від поганої звички розморожувати продукти під напором гарячої води і /або допоможіть її позбутися домочадцям. Краще перекладайте продукти з морозильної камери в холодильник заздалегідь.

8. Є ще регулятори витрати води, які встановлюють на змішувачі з метою фіксування потоку води. Так ви зможете зробити натиск води саме таким, який вам необхідно....

Відповідь на запитання: Як зберегти воду