Як зашкурить стіни

Posted by Admin on 9-08-2013, 04:20 in Квартира і дача

При ремонті житлового приміщення доводиться вирівнювати і шпатлевать стіни. У кожному з випадків необхідно виробляти зачистку нерівностей стін. В іншому випадку шпалери ляжуть на них нерівно.

Вам знадобиться:
- Шкурка;
- Наждачний папір;
- Переносна лампа;
- Ніж.

Інструкція:
1. Візьміть нож або інший інструмент, який вам буде зручний, і акуратно, намагаючись не пошкодити стіни, видаліть з несучої поверхні всі частинки, що залишилися від старих шпалер або фарби.

7. Нанесіть на стіну шпаклівку. Бажано робити це в кілька шарів. Постарайтеся наносити рівні шари. Дайте можливість шпаклівці висохнути природним шляхом. Не застосовуйте фен і нагрівальні прилади, так як від потоку гарячого повітря шпаклівка може потріскатися.

3. Тепер підготуйте велику наждачний папір, можна також скористатися шкіркою. Зручно прикріпити шкірку до спеціальної дощечці. У деяких випадках можна використовувати спеціальні насадки до електродрилі. Вибір буде залежати від ступеня нерівності стін. Важливо вибрати інструмент з дрібною фрикції. Це дозволить уникнути подряпин, які складно усунути.

4. Створіть у кімнаті комфортне освітлення, щоб ви могли помітити всі нерівності і недоліки. Краще всього використовувати для цього переносну лампу, не покладаючись тільки на денне світло. У цьому випадку нерівності простіше помітити, наприклад, по відкидати тіням.

5. Почніть рівномірно і акуратно ошкурівать стіни. Обов'язково зашкурить всю поверхню стіни, а не тільки ті місця, де нерівності і недоліки видно відразу. Рухайтеся зліва направо або справа наліво. Як вам буде зручніше. Притискайте наждачний папір до стіни з необхідною силою. Намагайтеся не занадто сильно давити на шкурку, в іншому випадку ви можете зняти шар зайвої шпаклівки, а роботу доведеться переробляти заново.

6. Коли ви завершите ошкурювання стін у всій кімнаті, уважно огляньте отриманий результат. Можливо, ви зможете виявити нові недоліки. Усуньте їх, якщо це необхідно. Намагайтеся відразу усувати всі недоліки. В іншому випадку ви можете забути про них аж до моменту наклеювання шпалер або фарбування стін....

Відповідь на запитання: Як зашкурить стіни