Як полагодити обігрівач

Posted by Admin on 22-01-2014, 09:20 in Квартира і дача

Настала осінь, а значить, саме час заздалегідь до настання сильних холодів перевірити, чи працює електричний обігрівач. Його несправність може стати неприємним сюрпризом. Але безвихідних ситуацій немає, адже електроприлад можна полагодити.

Вам знадобиться:
- Електроприлад;
- Ключ;
- Омметр;
- Дрібнозерниста наждачний папір;
- З'єднувальний шнур;
- Круглий надфіль;
- Паяльник з оловом.

Інструкція:
1. Переконайтеся в справності розетки, в яку включений був обігрівач. Для цього включіть в розетку вилку від приладу, в справності якого впевнені. Якщо включений в розетку електроприлад не запрацює, значить, проблема криється в несправності електричної розетки: відремонтуйте її.

2. Уважно огляньте сполучний шнур обігрівача і його вилку. Переконайтеся в тому, що видимих пошкоджень немає. Відкрутіть гайки, що закріплюють блок управління, і зніміть шайби. Потім посуньте кришечку і зніміть її з блоку управління.

3. За допомогою омметра перевірте сполучний шнур електрообігрівача з метою визначення, Не порушений чи електричний контакт: з'єднайте щупи омметра зі штирями вилки. Виявіть місце дефекту.

4. Перевірте, наскільки щільно закручена затяжка на контактних гвинтах, за допомогою яких фіксуються жили шнура. У тому випадку, якщо жили сполучного шнура ослаблені, відгвинтіть гвинти та витягніть ці жили. За допомогою дрібнозернистим наждачним папери зачистите до блиску поверхню контактуючих елементів.

5. Якщо ви впевнені в тому, обігрівач не працює через несправність сполучного шнура, відкрутіть гвинти, приберіть фіксуючу планку і зніміть з електроприладу шнур.

6. За допомогою гайкового ключа перевірте, чи достатньо добре виконана затяжка контактних стійок. При необхідності підтягніть її.

7. Зачистите круглим надфілем отвори, через які проходять жили сполучного шнура, до блиску.

8. Оголена кінці жив нового сполучного шнура (на 8 мм), зачистите їх наждачним папером, скрутіть і пропоїти. Вставте кінці жив в отвори для стійок, надійно зафіксуйте контактними гвинтами, встановіть назад фіксуючу планку, надягніть кришку на блок управління і закріпіть її гайками....

Відповідь на запитання: Як полагодити обігрівач