Як зварити лінолеум

Posted by Admin on 7-09-2013, 01:34 in Квартира і дача

Завершальна стадія з підлоговим покриттям з лінолеуму - його спайка. Як правило, при монтажі будівельники намагаються різати максимально великі шматки для того, щоб на відкритих ділянках підлоги спайок не було, але стикувати все ж доводиться.

Інструкція:
1. Після того, як ви приклеїли лінолеум, закладіть стики. Застосуйте холодну або гарячу зварювання лінолеуму. Для холодного зварювання вам знадобиться спеціальний клей, щоб заповнити шви. Ви можете вибрати клей такого ж кольору, як і покриття, а можете вдатися до використання прозорого відтінку. Застосовуючи гаряче зварювання, теж дотримуйтеся певних рекомендацій.

2. Використовуйте клей, призначений саме для свіжоукладеного лінолеуму. Для відносно старого покриття, де шви встигли розійтися, існує клей з іншого консистенцією. Клей, який ви візьмете для укладання нового покриття, розплавить краю матеріалу, зварюючи їх. Якщо ж ви заллєте клей для ремонту, то, розтікаючись між старими полотнами, він скріпить їх і одночасно заповнить утворену щілину. Для побутового лінолеуму застосування гарячої зварювання не рекомендується. Висока температура розплавить не тільки шви лінолеуму, а ще прилеглу до них поверхня підлоги.

3. Закладіть шви тільки після схоплювання клею. Якщо клей використовували дисперсійний, то тільки через добу після укладання. Якщо закриєте шви занадто рано, то негативно вплинете на приклеювання, спровокуєте появу дефектів кромки шва.

4. Якщо ви хочете зробити гаряче зварювання лінолеуму, то використовуйте спеціальний шнур однакового кольору з покриттям підлоги. Сміливо схиляйтеся до вимоги дизайнера застосувати контрастний шнур, якщо це відповідає вашому смаку. Спочатку проріжте канавку округлих або трапецієвидних форм на всю довжину шва.

5. Тепер візьміть будівельний фен з насадкою потрібного діаметру і вваривать шнур в шов. Ви попередньо прочитаєте температуру укладання, рекомендовану самим виробником, на бобіні шнура. Зайві шматки шнура видаліть спеціальним ножем. Відразу після зварювання видаліть основну частину шнура, підклавши спеціальну пластину під ніж. Почекайте, поки місце зварювання охолоне, потім ножем видаліть частину, що залишилася шнура. Не зрізайте відразу весь шнур, тому що після охолодження шнур сяде і утворюється ямка.

6. Пам'ятайте, гаряча зварка рекомендується для комерційного лінолеуму, в місцях, де багато і часто ходять, де покриття укладено на чутливу до вологи основу, і планується часте вологе прибирання. Зварку проводите тільки тоді, коли лінолеум вже добре присох до підлоги....

Відповідь на запитання: Як зварити лінолеум